Geleneksel Tıraş Forumları
Ekonomi Köşesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Ekonomi Köşesi (/showthread.php?tid=2806)

Ekonomi Köşesi - linguist - 16/10/2013

Amerikanın kredi notu AAA'dan negatife düşmüş.
Ne olacak merak ediyorum.

Ekonomi Köşesi - sertaç - 16/10/2013

(16/10/2013, Saat: 13:12)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerikanın kredi notu AAA'dan negatife düşmüş.
Ne olacak merak ediyorum.

Ustad not dusmedı görünum negatife alındı yanı sorunu çözemezseniz notunuzu düşürürüz demek ısıtıyorlar kı sorun akşam itibariyle çözülmüş durumda geçmiş oldu.

Ekonomi Köşesi - sertaç - 17/10/2013

ABD sorunu çözdü. Ancak pıyasa güveni kaybetti. Dollardan ciddi anlamda çıkış var. Özellikle sterlin Euro ve altın karşısında Dolar bitmiş durumda. Fitch not düşürecek söylentisi piyasada devamı diyor bu durum baya etkili olacak bir açıklama gelinceye kadar.

Altın ons fiyatı 1251 dolardan 1323 dolara çıkmış durumda

Ekonomi Köşesi - eskiuyemnt - 23/10/2013

1j5551.jpg

Ekonomi Köşesi - sertaç - 23/10/2013

(23/10/2013, Saat: 09:08)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1j5551.jpg

Mornetto üstadım Marx'ın güzel bir sözü ve güzel bir resim ile sisteme selamlarını iletmiş Tongue

Ekonomi Köşesi - sertaç - 25/10/2013

Firma ve konum değişikliğim yüzünden bu ara yazamıyorum şu şube işleri bitsin en kısa zamanda durum değerlendirmesi ve ekonomi gelişmelerini aktaracağım Big Grin

Ekonomi Köşesi - eskiuyemnt - 25/10/2013

(25/10/2013, Saat: 17:43)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustalarla başa çıkabilirsen gerisi zaten işin.Sana sonsuz bir genişlik ve anlayış lazım şu ara.Kolay gelsin Big Grin

Big GrinTongue

Ekonomi Köşesi - sertaç - 26/10/2013

(25/10/2013, Saat: 17:43)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustalarla başa çıkabilirsen gerisi zaten işin.Sana sonsuz bir genişlik ve anlayış lazım şu ara.Kolay gelsin Big Grin

Teşekkür ederim Smile genişnişlik kesinlikle lazım bu arada bu kadar koşuşturmada bütün hayat duzenım bozuldu Smile

Ekonomi Köşesi - Caglar - 30/10/2013

Merhaba ustatlar.
Forumda yeniyim, açıkçası bu köşeyi görüp mutlu oldum. Yaklasik 2 yildir aktif olarak hisse senedi piyasasindayim. Burayi canli tutmak adina borsa genelinden bahsetmek konuyu dagitmak mi olur pek emin degilim.

Sertac hocam biraz yogun, yerini dolduramam ama bugunku hisse senedi hareketlerini nacizane yorumlayayim.

Beklentisi olmayan, günlük haberlere ve bu aralar bilançolara bağlı hareketler gormekteyiz.

Ozellikle birkac günlük al-sat larla iyi para kazanilabilir. Var mi hisse senedi piyasasinda olan?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Ekonomi Köşesi - deVille - 30/10/2013

Sadece temettü getirisi yüksek hisse senetleri alırım. Satmam. Temettülerle yeni pay alırım. Bu aralar uzak kaldım biraz. Temettü verimi yüksek şirketleri 2013 için paylaşırsanız sevinirim.

Sent from my iPad using Tapatalk