Geleneksel Tıraş Forumları
Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar (/showthread.php?tid=2702)

Sayfalar: 1 2

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - asderty - 21/06/2013

Merhabalar arkadaşlar. İsmim Cengiz. Başka bir forumda geleneksel tıraş konusunu gördükten sonra, yaklaşık 1 ay önce üye oldum. Güzel bir hobi diye düşünüp, bu süre boyunca birçok konuyu inceledim.
Denemek maksatlı plastik-kötü bir makinayla giriş yaptım (koca Ankara'da bunu bulabildim) Acemilikle dandik makina bir araya gelince sonuç pek hoş olmadı tabii Smile (birde PS jiletin sahte olma ihtimali de var)
Bende yazılanlardan ortalama bir sonuç çıkarıp,kendime ufak bir set yaptım. EJ89, FS finest fırça ve TOBS sabun. Yanında feather jilet de aldım. Ankara'dan da 4-5 çeşit jilet buldum. Bir süre bu jiletleri deneyip, elimi de alıştırıp tecrübe kazanacağım bakalım.
Bu sürede bir kaç defa tanışma bölümüne yazmak istemiştim ama kısmet bugüneymiş. Herkese selamlar...
v6fr.jpg

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - eskiuyemnt - 21/06/2013

Hoş geldiniz Cengiz bey. Keyifli saatler, haftalar, yıllar..

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - eskiuyemnt - 21/06/2013

(21/06/2013, Saat: 18:30)asderty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar arkadaşlar. İsmim Cengiz. Başka bir forumda geleneksel tıraş konusunu gördükten sonra, yaklaşık 1 ay önce üye oldum. Güzel bir hobi diye düşünüp, bu süre boyunca birçok konuyu inceledim.
Denemek maksatlı plastik-kötü bir makinayla giriş yaptım (koca Ankara'da bunu bulabildim) Acemilikle dandik makina bir araya gelince sonuç pek hoş olmadı tabii Smile (birde PS jiletin sahte olma ihtimali de var)
Bende yazılanlardan ortalama bir sonuç çıkarıp,kendime ufak bir set yaptım. EJ89, FS finest fırça ve TOBS sabun. Yanında feather jilet de aldım. Ankara'dan da 4-5 çeşit jilet buldum. Bir süre bu jiletleri deneyip, elimi de alıştırıp tecrübe kazanacağım bakalım.
Bu sürede bir kaç defa tanışma bölümüne yazmak istemiştim ama kısmet bugüneymiş. Herkese selamlar...
v6fr.jpg

Başlangıç setiniz çok ideal. Hatta asla vazgeçilmezlerden bir set yapmışsınız. Burada öğrendiklerinizi de üzerine koyduğunuzda inanılmaz keyifli anlar yaşayacaksınız Smile

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - pars - 21/06/2013

Forumumuza hoşgeldiniz, Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - tugruldogan - 22/06/2013

Hos geldiniz.iyi forumlar.

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - mckemal - 22/06/2013

Hoşgeldiniz

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - Delidumrul - 22/06/2013

Merhaba Hoş geldiniz

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - theunnamed - 22/06/2013

Hoşgeldiniz Cengiz.

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - tipsol - 22/06/2013

Hos geldiniz Cengiz, başlangıç için sağlam bir set olmuş.

Geleneksel tıraşı seven ve sevdirenlere merhabalar - bulent45 - 22/06/2013

Hosgeldiniz keyifli tıraslar.