Geleneksel Tıraş Forumları
444 Aftershave Balm - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: 444 Aftershave Balm (/showthread.php?tid=2588)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: 444 Aftershave Balm - seiko - 14/06/2015

gaza geldim aldim, yaninda 444 alum block Smile

Cvp: 444 Aftershave Balm - porsuk - 15/06/2015

Şap taşı yani alum faydaları ve kullanım alanları çok fazla. Tıraşla ilgili de tıraş olmuş cildin iyileşmesine faydası olduğunu düşünüyorum.
Şap taşıyla ilgili de bir ipucu vereyim. Buzdolabının dondurucu kısmında tutabilirsiniz (kullandıktan sonra kurutmaya çalışma derdi de ortadan kalkar) veya tıraştan önce dondurucuya atın tıraştan sonra buz gibi şapı yüzünüze sürün. Hem buz hem şap Smile

(14/06/2015, Saat: 22:31)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gaza geldim aldim, yaninda 444 alum block Smile

Cvp: 444 Aftershave Balm - seiko - 15/06/2015

Tesekkurler hocam,. Ben son 2 tirasimda artik devamli buz kullaniyorum ve buyuk bi ihtimal yaz boyu kullanmaya devam edecegim.

Cvp: 444 Aftershave Balm - seiko - 30/06/2015

Geldiler

2hn6dlw.jpg

Cvp: 444 Aftershave Balm - seiko - 02/07/2015

Iyi urun, ama malesef o muthis ferahligi bulamadim. Orta seviyede serinlik hissi 15 dakika sonra tamameb kayboluyor

Cvp: 444 Aftershave Balm - Saltuk - 09/09/2015

Hocam ben de bu yaz epey kullandim urunu. Normal cilde uygulasigimda dediginiz gibi ama tirastan sonra yuzumde epey uzun suren bir ferahlama ve serinlik aldim. Cilt yapisina gore de degisiyor olabilir

Cvp: 444 Aftershave Balm - mirzacem - 10/09/2015

merhabalar,
Dün ilk kez kullandım ve çok beğendim inanın. Bende de oldukça uzun süre kaldı ve yüzümde herhangi bir kalıntı kalmamakla birlikte elimde ufak bir rahatsızlık hissettirdi ama çokta önemli değildi. Benim çene alt bölümümde kabarma soyulma gibi problemler ve çözemedik bir sürü doktora gitmeme rağmen. 444 ü dün kullandıktan sonra bugün olması gerekenden daha az soyulma ve kabarma vardı buradan da nemlendirme iyi sonucunu da çıkarıyorum

Cvp: 444 Aftershave Balm - dikdik_s - 10/09/2015

(10/09/2015, Saat: 14:19)mirzacem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar,
Dün ilk kez kullandım ve çok beğendim inanın. Bende de oldukça uzun süre kaldı ve yüzümde herhangi bir kalıntı kalmamakla birlikte elimde ufak bir rahatsızlık hissettirdi ama çokta önemli değildi. Benim çene alt bölümümde kabarma soyulma gibi problemler ve çözemedik bir sürü doktora gitmeme rağmen. 444 ü dün kullandıktan sonra bugün olması gerekenden daha az soyulma ve kabarma vardı buradan da nemlendirme iyi sonucunu da çıkarıyorum

Mirzacem kardes, "Bepanthol Body F" denedinizmi sorunlu olan yere. Eger kuruluktan oldugu kesin ise faydası olabilir. Saygılar

Cvp: 444 Aftershave Balm - Saltuk - 10/09/2015

Ekleme yapayim : kalin surdugunuzde bir miktar kalinti birakabiliyor. Veya ciltte o sekilde bir his kalabiliyor.

Cvp: 444 Aftershave Balm - ckeskin - 11/09/2015

@Saltuk komşum. Dediğiniz doğru. Zaten sürekli olarak çok az miktarda kullanmanın yeterli olduğu da forumda söyleniyor. Miktarı kaçırırsanız yüzde bir miktar tortu gibi kalıyor.