Geleneksel Tıraş Forumları
Eksikler İçin Tavsiye ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ TEKNİKLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: Acemiler İçin Tıraş Teknikleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Konu Başlığı: Eksikler İçin Tavsiye ? (/showthread.php?tid=2480)

Sayfalar: 1 2 3

Eksikler İçin Tavsiye ? - sertaç - 28/04/2013

ben best ile finest aynı dıye okudum ondan öyle yazdım sanırım yanlış okumuşum o zaman domuz ve finest alırım

(28/04/2013, Saat: 18:02)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Best fırçanın markası önemli,bazı markaların düğümlerinde fazla pure kıl var.Gereksiz sert olabiliyor,yine de siz bilirsiniz.Rooney ile ucuz EJ fırçaların best tipi aynı değildir.

Best yada finest seçim sizin...

Tek fırça almam gerekseydi finest alırdım

Rotasyon için iki fırça olsun yeter.

Eksikler İçin Tavsiye ? - ihtilaf - 28/04/2013

Çinli fırçalarımızı hep finest diye aldık.
Best diye satılan fırçaların içinde fazla pure kıl olduğu söylendiği için yazdım.

(28/04/2013, Saat: 18:07)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben best ile finest aynı dıye okudum ondan öyle yazdım sanırım yanlış okumuşum o zaman domuz ve finest alırım

(28/04/2013, Saat: 18:02)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Best fırçanın markası önemli,bazı markaların düğümlerinde fazla pure kıl var.Gereksiz sert olabiliyor,yine de siz bilirsiniz.Rooney ile ucuz EJ fırçaların best tipi aynı değildir.

çok teşekkür ederim desteğiniz için

(28/04/2013, Saat: 18:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çinli fırçalarımızı hep finest diye aldık.
Best diye satılan fırçaların içinde fazla pure kıl olduğu söylendiği için yazdım.

(28/04/2013, Saat: 18:07)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben best ile finest aynı dıye okudum ondan öyle yazdım sanırım yanlış okumuşum o zaman domuz ve finest alırım

Eksikler İçin Tavsiye ? - ihtilaf - 28/04/2013

Güzel günlerde kullanın
Aldıklarınızı paylaşır(fiyat,satıcı) ve yorumlarsanız sevinirim

Selamlar

elbette en kısa zamanda bende daha net fikirler edinip yazmayı düşünüyorum umarım fırçalarda bir an önce gelir hemen resimler yorumlarım

Eksikler İçin Tavsiye ? - sertaç - 29/04/2013

http://www.shaving.ie/products/Black-Silvertip-Special.html

üstadlar fırçaya ne dersiniz?

Eksikler İçin Tavsiye ? - sertaç - 01/05/2013

d r harris gerçekten çok iyi ilk defa dün kullanma şansına eriştim ve çok memnun kaldım teşekkür ederim tavsiyeniz için

(27/04/2013, Saat: 02:30)eternal77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/04/2013, Saat: 20:49)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: listeye prorasoyuda ekledim denemekte yarar var çok sağolun

hametan çok iyi fikir onu hemen deneyceğim.

Bence D R Harris Eucalyptus yaz için ideal... Proraso' dan da daha koruyucu...

Eksikler İçin Tavsiye ? - sertaç - 24/05/2013

2wnmjj9.jpg

virüs bulaştı bir kere Smile üstadlar herkese teşekkürü bir borç bilirim gerek buradan okuduklarım gerek bana direk yardımcı olanlar sayesinde bir rafı doldurmuş ve keyifli tıraş olabilir hale gelmiş durumdayım darısı ikinci rafa inşallah Smile

Eksikler İçin Tavsiye ? - ihtilaf - 24/05/2013

Sertaç Üstadım,
Black badger fırçayı tıraş da kullanmıyorsun galiba,çok batıcıdır O
DE aletleri tıkıştırma öyle Angry Başka bir dolaba kaldır onları Smile Sırayla kullanmak daha mantıklı
Fırçaları rutubetten uzak tutmak ve silicalı jelciklerle kutulamak lazım

Eksikler İçin Tavsiye ? - sertaç - 24/05/2013

(24/05/2013, Saat: 20:54)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sertaç Üstadım,
Black badger fırçayı tıraş da kullanmıyorsun galiba,çok batıcıdır O
DE aletleri tıkıştırma öyle Angry Başka bir dolaba kaldır onları Smile Sırayla kullanmak daha mantıklı
Fırçaları rutubetten uzak tutmak ve silicalı jelciklerle kutulamak lazım

Üstadım fırçaları önce asıp kurutup öyle kaldırıyorum baya kuru bir dolap ama olmaz diyorsan yeni yer bulurum Smile valla pure badger tek fırçam var hoşuma gitti ondan kullanıyorum birde isana var ama artık yüzüne baklıyorum Smile

aletlar aslında orda kötü gözüküyor ama askıda gibi dikkatli yerleştiriyorum (yakında yanyana dizilecek bir kutuları olacak sanırım yarın )