Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir Scuttle-Köpük tası - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Geltir Scuttle-Köpük tası (/showthread.php?tid=2396)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Geltir Scuttle-Köpük tası - zorba58 - 05/04/2013

(04/04/2013, Saat: 10:25)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Scuttle hem zahmetli hem de zor bir ürüne benziyor, bence üzerinde geltir amblemi bulunan köpürtme tasları ilk etapta daha mantıklı bir fikir.

anarche arkadaşa katılıyorum. Oluşumda tahmini 50 adet scuttle istendi diyelim bunu yapmak zor olabilir tam bir bilgim yok.
Güzel bir geltir logosunun yakışacağını düşünüyorum.
Bu arada firavun isimli kullanıcı neden banlandı acaba?

Geltir Scuttle-Köpük tası - Linq - 05/04/2013

(05/04/2013, Saat: 00:59)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anarche arkadaşa katılıyorum. Oluşumda tahmini 50 adet scuttle istendi diyelim bunu yapmak zor olabilir tam bir bilgim yok.
Güzel bir geltir logosunun yakışacağını düşünüyorum.
Bu arada firavun isimli kullanıcı neden banlandı acaba?

Düşüncelerima tercüman olmuşsunuz.

Geltir Scuttle-Köpük tası - hedehodo - 05/04/2013

Arkadaslar 2 tane alarak dahil olabilirim. Biraz sakarimdir yedekli bulundurmak gerekirSmile bence ic ice gecen 2 tane kap seklinde olursa sabit scuttle kadar yapimi zor degildir diye dusunuyorum. Boylece kopurtme haricinde isi da korunmus olur.

Geltir Scuttle-Köpük tası - anarche - 05/04/2013

Alıntı yapıp formunu şişirmiyorum..

eskiuye3315 üstadımın koyduğu modeller arasında 3 nolu köpürtme tasına oyumu kullanıyorum. Sebebi ise üretim kolaylığı ve kullanımının basit olması. Belki biraz daha küçük olabilir.

Geltir Scuttle-Köpük tası - puchacz - 05/04/2013

Sayin eskiuye3315 modeller icin tesekkurler,
Oyum model 2'den yana.
Yazi ve logo isterim.

Saygilar, sevgiler.

Geltir Scuttle-Köpük tası - mavi - 05/04/2013

Eğer üretim aşaması hayli zor ve maliyetli olmayacaksa 4. seçenek; yani sıcak köpük tası, her amaca cevap vermesi nedeniyle bence gayet kullanışlı bir model. İsteyen sıcak köpük tası olarak kullanır, isteyen iç bölümdeki tası sadece köpürtme işi için kullanır.

Küçük porselen sürahi üstüne köpürtme sırasında yerinde iyi duracak şekilde küçük bir kase yerleştirilmiş gibi düşünülebilen 4. seçeneğin uygulaması ayrıca; porselen küçük sürahi üzerine, bitki çaylarını demlemek için tasarlanan bardakların içindeki çay koyulan porselen bölümün, derinliği biraz daha az olanının yerleştirilmesi veya sabit olması için yapıştırılmış hali olarak da düşünülebilir. Tabi kalıp çıkarma vs. gibi durumlar nedeniyle üretim aşaması zor olabilir.

Üretilen tasın bizler için güzel bir Geltir hatırası olacağını düşündüğümden; ayrıca forum için özel olarak yapılacağından yazı ve logonun olmasını isteyenlerdenim.

Geltir Scuttle-Köpük tası - onurstyle - 05/04/2013

(04/04/2013, Saat: 20:41)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2-3 model secime sunsak, yazili yazisis mi diye bir anket acsak acaba olurmu?

tüsekkürler eskiuye3315. anket isi baya kolaylastirdi.ExclamationExclamationExclamation

model 3
logo+yazi

Geltir Scuttle-Köpük tası - tamer26 - 05/04/2013

Oyum model 4 ve sadece logodan yana. Umarım gerçekleştirilebilir bu proje.

Geltir Scuttle-Köpük tası - SirAdams - 05/04/2013

Aynen...

Model 4 ve Sadece Logo...

(05/04/2013, Saat: 14:47)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyum model 4 ve sadece logodan yana. Umarım gerçekleştirilebilir bu proje.

Geltir Scuttle-Köpük tası - Delidumrul - 05/04/2013

Model 4 ve sadece Logo