Geleneksel Tıraş Forumları
Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack (/showthread.php?tid=224)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - Eskiuyebyr - 28/03/2015

Güzel jilet,kuşku yok. Ama her yerde kolaylıkla bulunabilen Permasharp super'den fiyat olarak oldukça yüksek. Performans olarak yakın olduklarını düşünüyorum.

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - Aleksey - 28/03/2015

Benim gözlemime göre çok daha konforlu bu permadan. Smile

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - hknz - 28/03/2015

İlk kez geçen gün tıraş oldum bu jiletle, bununla tıraş olmadan önceki 4 tıraşımı feather ile olmuştum. Makine EJ89, sabun Cella. Tıraş olurken sanki çok tahriş yaşayacakmışım gibi geldim feather gibi kaymıyordu tabiri caizse ama güzel bir tıraş çıkardı ve tahrişi feathere göre oldukça azdı. Bence perma sharp ve mavi astraya göre çok daha konforlu bir jilet.

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - Eucris - 28/03/2015

Permasharp super kesinlikle fiyat performans ürünüdür.
1 kutu sharp edgeye permadan 2 kutu alırısnız ve daha dayanıklı jilettir perma.
Ben şahsen günlük traşımda severek kullanıyorum perma shapr superi çift kağıtlı eski üretim olanı.

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - hknz - 28/03/2015

Ben eski üretimini kullanmadım. Dalma eğiliminde gibi geldi bana perma. Tabi jilet işi çok kişisel bişey. Feather ve sharp edge den baska jiletlere sıra gelir mi bilmiyorum.

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - flame2013 - 23/05/2015

Bu jilet hakkında ilk düşüncelerim iyi olsa da kullandıkça bana göre olmadığını anladım.Cella sabun ile kullanıyorum fakat boyun bölgesinde gıdıklıyor. Çenenin alt kısmında ters den alırsam kılcal kanamalar oluyor. Yüzümün bazı yerlerinde tahrişe sebep oluyor. Kısacası malesef beğenmedim. Sad

Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - mustafae - 17/09/2015

Merhaaba komsular [WHITE SMILING FACE] yaklasik 2 aydir degisik jiletler denedim... bu jilete suc atmak istemiyorum ama sanki ben bu jileti sevmedim... henuz jilet acisini cok ayarlayamiyor olabilirim ams bu jilet benim cene bolgemde kil donmesi yapti.. hafta sonuna kadar sakallari uzatip tekrar deneyecegim ayni sikinti devam ederse arkadaslarima hediye ediyorum... [WHITE SMILING FACE]

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - Chinaski - 17/09/2015

@mustafae komşum selamlar, eğer kıl dönmesi olduysa çok derinden tıraş etmiş diye düşünüyorum. Fazla gerdirmis olabilir misiniz o bölgeyi tıraş ederken?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - mustafae - 17/09/2015

(17/09/2015, Saat: 09:15)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustafae komşum selamlar, eğer kıl dönmesi olduysa çok derinden tıraş etmiş diye düşünüyorum. Fazla gerdirmis  olabilir misiniz o bölgeyi tıraş ederken?

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar @Chinaski komşum... dediğiniz gibi suratımı gerdirmiş olabilirim. aynı paketten başka bir jilet daha deneyeceğim. dün kıl dönmesini görünce gece jileti de89 dan çıkartıp merkur34c ile tıraş oldum. de89 a göre daha güzel bir tıraş oldu. pazar gününe kadar suratımı dinlendirip tekrar tıraş olacağım Smile

Cvp: Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack - koolandgang - 07/11/2015

Gerçekten iyi jilet.A takımım da yeri sağlam.Hem keskin, hem de konforlu. Feather gibi kafa göz dalmıyor Smile