Geleneksel Tıraş Forumları
Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) (/showthread.php?tid=2226)

Sayfalar: 1 2

Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - FloydianDM - 20/02/2013

izuohs.jpg

İlk kez bu geceki tıraşımda kullandım bu ürünü. Aynı serinin tıraş sonrası kolonyasından sonra uyguladım. Son derece standart bir ürün ama kesinlikle kötü değil. Cilt yapımdan dolayı balsam'ları çok seviyor ve kullanıyorum, bir L'Occitane Cade seviyesinde olduğunu söyleyemem, ama The Body Shop Maca Root Razor Relief'den aşağı kaldığını düşünmüyorum. Hemen emiliyor, nemlendiriciliği fena değil. Fiyatı da son derece uygun. 250 ml'lik büyük şişede satılıyor. Kokusu sıradan, öte yandan yerli olarak gayet iyi bir alternatif. Tavsiye edebilirim.

Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - yarhasan - 20/02/2013

güzel inceleme teşekkrler =)

Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - candova - 23/04/2013

(20/02/2013, Saat: 03:48)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: izuohs.jpg

İlk kez bu geceki tıraşımda kullandım bu ürünü. Aynı serinin tıraş sonrası kolonyasından sonra uyguladım. Son derece standart bir ürün ama kesinlikle kötü değil. Cilt yapımdan dolayı balsam'ları çok seviyor ve kullanıyorum, bir L'Occitane Cade seviyesinde olduğunu söyleyemem, ama The Body Shop Maca Root Razor Relief'den aşağı kaldığını düşünmüyorum. Hemen emiliyor, nemlendiriciliği fena değil. Fiyatı da son derece uygun. 250 ml'lik büyük şişede satılıyor. Kokusu sıradan, öte yandan yerli olarak gayet iyi bir alternatif. Tavsiye edebilirim.

fiyat çok uygun, çok hafif bir kokusu var. fiyat performansı gayet iyi, niveaların 4 te 1 i fiyatına.

yalnız içerisinde paraben var.

rebul after shave balm - roland - 24/05/2015

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı

Cvp: rebul after shave balm - ckeskin - 24/05/2015

Komşum forumda daha önce açılmış konu var.

Cvp: Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - BigHillMe - 24/05/2015

memnun kaldığım bir ürün benim
genelde kullandığım daha küçük markaların
ürünlerinden çok daha iyi iş çıkaran bir
yerli ve hesaplı ürün

Cvp: Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - ozgun41 - 24/05/2015

performansi ve ozelikle kokusuna bayiliyorum birde fiyatina Wink .kolay emilen ve tahrisli bir trastan sonra cildi hemen yatistiran bir urun.

Cvp: Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - roland - 24/05/2015

Bu balsamı abimde gördüm ve ondan aldım onunkini kullandım.Yalnız 4 5 sene önce almış bozulmuşmudur :S

Cvp: Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - msakalli - 17/12/2015

Kıvamlı ve yoğun bir ürün. Hafif bir kokusu var. Çabuk emiliyor. Yüzde yağlı bir his bırakmıyor. Nemlendirme, koruyuculuk ve yatıştırma özellikleri vasat üstü gibi geldi bana. Etkisi çok uzun sürmüyor gibi. Ben tekrar alacağımı düşünmüyorum ama fiyatının uygun olması ve "idare eder/fena değil" özellikleri nedeniyle diğer balsamlara iyi bir alternatif olabilir.

Cvp: Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) - msakalli - 18/12/2015

Bugün biraz daha fazla kullandım. Çok daha iyi sonuç aldım. Demek ki Rebul balsam'ı biraz kalın sürmek gerekiyor.