Geleneksel Tıraş Forumları
executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi (/showthread.php?tid=2042)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - tipsol - 22/04/2013

Teşekkür ederimde ben o ürünleri hangi akıl o açı ile çekmişim anlamadım heyecan yaptık heralde Big Grin

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - theunnamed - 22/04/2013

(22/04/2013, Saat: 13:46)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ürünlerim geldi, çok memnunum fiyatlar çok makul ve kargo süper hızlı.

Bu sabunların tamamı günlük traş olsanız ne kadar gider size ?

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - tipsol - 22/04/2013

(22/04/2013, Saat: 19:54)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/04/2013, Saat: 13:46)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ürünlerim geldi, çok memnunum fiyatlar çok makul ve kargo süper hızlı.

Bu sabunların tamamı günlük traş olsanız ne kadar
gider size ?

Sanirim 2 seneden fazla gider.

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - tipsol - 23/04/2013

(22/04/2013, Saat: 16:04)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
29gdclw.jpg
w9v1ts.jpg

Hayirli, ugurlu olsun Smile
Proraso Sandalwood'u severek kullaniyorum; beyazi hakkinda (ozellikle koku) yorum yapabilir misiniz?
Saygilar.

puchacz proraso beyaz ı denedim performans olarak bence yine muhteşem kokuya gelince çok ferah bir narenciye kokusu aldım ben çok beğendim. Sensitive ve anti irritasyon olmasıda cabası.

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - puchacz - 23/04/2013

(23/04/2013, Saat: 17:09)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/04/2013, Saat: 16:04)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
29gdclw.jpg
w9v1ts.jpg

Hayirli, ugurlu olsun Smile
Proraso Sandalwood'u severek kullaniyorum; beyazi hakkinda (ozellikle koku) yorum yapabilir misiniz?
Saygilar.

puchacz proraso beyaz ı denedim performans olarak bence yine muhteşem kokuya gelince çok ferah bir narenciye kokusu aldım ben çok beğendim. Sensitive ve anti irritasyon olmasıda cabası.

Tesekkur ederim, listeye eklenebilir o zaman Smile

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - theunnamed - 26/04/2013

Executive deki VAT indirimi için kargo adresinin AB dışı mı olması gerekiyor ? yoksa alışveriş yapılan kart, Fatura adresi vs. mi ?

Birşeyler alacagım ama İngilteredeki arkadaşıma gondereceğim, sanırım VAT iadesinden faydalanamam doğru mu ?

Birde ödeme konusunda tavsiyeniz ne olur? Paypal mi kredi kartı mı, sebebi nedir ?

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - tipsol - 26/04/2013

(26/04/2013, Saat: 21:22)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Executive deki VAT indirimi için kargo adresinin AB dışı mı olması gerekiyor ? yoksa alışveriş yapılan kart, Fatura adresi vs. mi ?

Birşeyler alacagım ama İngilteredeki arkadaşıma gondereceğim, sanırım VAT iadesinden faydalanamam doğru mu ?

Birde ödeme konusunda tavsiyeniz ne olur? Paypal mi kredi kartı mı, sebebi nedir ?

Evet indirim için eu bölgesi dışı olmalı yani ingilteredeki arkadaşınıza gönderirseniz vat düşmez ve ben hep paypal kullanıyorum ama kredi kartı konusundada sıkıntı yaşamazsınız satıcı çok düzgün alakalı bir insan.

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - theunnamed - 29/04/2013

İndirim kodu ne zamana kadar geçerli acaba ? Billing address EU dışı olursa VAT geçerli mi acaba ? Brian'a mı sormalı Smile

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - theunnamed - 03/05/2013

(26/04/2013, Saat: 21:29)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/04/2013, Saat: 21:22)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Executive deki VAT indirimi için kargo adresinin AB dışı mı olması gerekiyor ? yoksa alışveriş yapılan kart, Fatura adresi vs. mi ?

Evet indirim için eu bölgesi dışı olmalı yani ingilteredeki arkadaşınıza gönderirseniz vat düşmez ve ben hep paypal kullanıyorum ama kredi kartı konusundada sıkıntı yaşamazsınız satıcı çok düzgün alakalı bir insan.

Executive yetkilisi ile görüşmüştüm VAT iadesi için alışverişimin uygun olup olmadığı hakkında. Alışverişimin uygun olduğunu ve VAT'ı iade edeceğini söyledi.

Alışverişimi kredi kartı ile yapmıştım:

Kargo adresi: İngiltere
Fatura adresi: Türkiye

olarak alışveriş yaptım. Zannımca bu iade işlemlerinde zaten fatura adresi geçerli eğer kullanmış olduğum kredi kartı ile alakalı bir durum yoksa. 16 sterlin iade iyi oldu Smile

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - tipsol - 03/05/2013

(03/05/2013, Saat: 18:24)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/04/2013, Saat: 21:29)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Executive yetkilisi ile görüşmüştüm VAT iadesi için alışverişimin uygun olup olmadığı hakkında. Alışverişimin uygun olduğunu ve VAT'ı iade edeceğini söyledi.

Alışverişimi kredi kartı ile yapmıştım:

Kargo adresi: İngiltere
Fatura adresi: Türkiye

olarak alışveriş yaptım. Zannımca bu iade işlemlerinde zaten fatura adresi geçerli eğer kullanmış olduğum kredi kartı ile alakalı bir durum yoksa. 16 sterlin iade iyi oldu Smile

Cok iyiymis ben boyle birsey olabilecegini hic bilmiyordum sormakla iyi etmissiniz cok karli bir alisveris olmus 16 pound a neredeyse de razor alinir.