Geleneksel Tıraş Forumları
executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi (/showthread.php?tid=2042)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - ooppss - 13/01/2015

(13/01/2015, Saat: 22:39)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi anladım. Evet VAT gayet normal bir durum. Vallahi PTT’nin işi çok garip bu yönden bakarsak. Yaşadığım birşeyi anlatayım konuyla çok alakalı değil ama:

Kanarya adalarında bir tane baseplate buldum Smile (Restorasyon sırasında tarağını kırdım bendekinin) Adamdan Türkiyeye gönderip gönderemeyeceğini sorduğumda en ucuz 20€ ya gönderebiliyorum dedi. Bende dedimki o zaman bendekileri sana göndereyim zira ben sana 3€ ya gönderirim dedim Smile

ABD’den gelen bir paket en az 15 dolarken benim aynı ağırlıktaki paketi 7-8 dolara gönderebilmem garip.
Hindistan ve çinden 0,99 dolara kargo dahil ürün satıyorlar Big Grin
sanırım ülkenin parasının değeri ve alım gücü ile alakalı bir durum.
Muhtemelen ucuz olan yerleri devlet sübvanse ediyordur.

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - ooppss - 13/01/2015

(13/01/2015, Saat: 22:36)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır komşum aslında kesinlikle dediğiniz gibi. Bir yurt dışı seyahatinizde örneğin Almanya'ya gittiğinizde Yunanistan'a ve Türkiye'ye gönderim ücretlerini bir posta idaresine sorun. Fiyatın aynı olduğunu göreceksiniz. Yaptıkları şey sadece şirket politikası. Çoğu şirket flat rate bir kargo ücreti belirler ve az olan ile çok olan kargo ücretini böyle dengeler. Yaptıkları şey bu.
Yani bizi şuanda kazıklanacak guruba dahil etmişler,sonuç bu mudur?
ciddi ciddi @theunnamed üstadın mesajını okuduklarını düşünmeye başladım Big Grin

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - theunnamed - 13/01/2015

Peki PTT’de takipli kargo ABD ye 100g 9.25 TL iken İngiltere’ye 8.25 TL. Bu fark nedir sizce ? Mesafenin yanısıra kargo uçuşlarının vs. farkı yok mu ?

Yunanistana günde 3 sefer yapan bir havayolu Türkiyeye günde 1 kez yapıyorsa fiyat değiştirir mi bu ?

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Aedan - 14/01/2015

Zaten asil kazandiran kargolar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Eucris - 23/03/2015

Arkadaşlar bu executive-shaving de kargo olarak hangi seçeneği seçmemiz gerekiyor?
EU Delivery mi? yoksa Outside EU mu?

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - DelikanliTiras - 23/03/2015

(23/03/2015, Saat: 04:40)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu executive-shaving de kargo olarak hangi seçeneği seçmemiz gerekiyor?

Ben EU delivery seçtim ve bir de mesaj attım VAT geri iade edecek misiniz diye, VAT'ı geri ödeyeceğiz diye cevap geldi.

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - DelikanliTiras - 23/03/2015

(23/03/2015, Saat: 04:40)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu executive-shaving de kargo olarak hangi seçeneği seçmemiz gerekiyor?

Geltir indirimi de var unutmayın geltir2013 yanlış hatırlamıyorsam

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - blueshadov - 27/03/2015

bu site den bi alışveriş yaptım. fakat sipariş imi iptal etmek istiyorum.Mail attım.Daha önce sipariş iptal eden oldu mu.Bi problem çıkar mı

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - ckeskin - 27/03/2015

(27/03/2015, Saat: 22:54)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu site den bi alışveriş yaptım. fakat sipariş imi iptal etmek istiyorum.Mail attım.Daha önce sipariş iptal eden oldu mu.Bi problem çıkar mı

Gönderim yapılmadıysa çıkmaz.

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - blueshadov - 27/03/2015

iade işlemi sorunsuz bi şekilde yapıldı.