Geleneksel Tıraş Forumları
executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi (/showthread.php?tid=2042)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Eucris - 11/06/2014

(11/06/2014, Saat: 00:46)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirim düşecek sepetten, vatı önce ödeyeceksiniz, daha sonra onlar iade edecekler vat tutarını.
Peki kargo seçeneği olarak EU Delivery'i seçtim 9.99pound....birde Outside EU var o'da 16 Pound,ucuz olanı seçince yansıyormu bu vat ve geltir indirimi saygılar.

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - theunnamed - 11/06/2014

Vatın yansıması için kargo seçeneği önemli değil. Ödeme yapmış olduğunuz kartın adresi, yani fatura adresiniz önemli.

Konunun başından takip ederseniz benim mesajlarımda var detay

(11/06/2014, Saat: 08:58)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vatın yansıması için kargo seçeneği önemli değil. Ödeme yapmış olduğunuz kartın adresi, yani fatura adresiniz önemli.

Konunun başından takip ederseniz benim mesajlarımda var detay
Hocam fatura adreside teslimat adreside Turkiye olacak,saygılar.Yansır mı?

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - theunnamed - 11/06/2014

@Eucris
VAT iadesi alırsınız. Gerçekten iyi bir avantaj ama. Bana kalırsa çok garip ama firmanın böyle bir imkan vermesi güzel.

Kargoyu seçerken EU Delivery seçiyoruz yani ne diyoruz bizde EU içindeyiz. VAT iadesi istiyoruz yani ne diyoruz biz EU dışındayız.

Adam deseki kardeşim EU içindeysen VAT'ı öde bakalım. Dışındaysan da 16 Sterlinlik kargoya razı ol. Haklıdır.

Ama böyle bir imkanı vermiş olmaları bence gayet güzel üzerine birde geltir indirimi. Diğer sitelerden nispeten fiyatı yüksek gibi ama indirimleri toplayınca daha cazip duruma geliyor çoğu zaman.

(11/06/2014, Saat: 09:42)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Eucris
VAT iadesi alırsınız. Gerçekten iyi bir avantaj ama. Bana kalırsa çok garip ama firmanın böyle bir imkan vermesi güzel.

Kargoyu seçerken EU Delivery seçiyoruz yani ne diyoruz bizde EU içindeyiz. VAT iadesi istiyoruz yani ne diyoruz biz EU dışındayız.

Adam deseki kardeşim EU içindeysen VAT'ı öde bakalım. Dışındaysan da 16 Sterlinlik kargoya razı ol. Haklıdır.

Ama böyle bir imkanı vermiş olmaları bence gayet güzel üzerine birde geltir indirimi. Diğer sitelerden nispeten fiyatı yüksek gibi ama indirimleri toplayınca daha cazip duruma geliyor çoğu zaman.
Cevaplar için çok teşekkürler ve Aynen değerli hocam fiyatlara bakınca diğer sitelere göreyüksek gibi ama,indirimleri toplayınca bir anda cazip duruma geçiyor,değerlendirmek lazım.

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - ihtilaf - 11/06/2014

İlk mesaj güncel!

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Pilot - 12/06/2014

Bugun bu siteden progress long handle siparis vermeyi dusunuyorum umarim bi aksilik cikmaz.
Bu arada yurt disindan kozmetik uzun siparis etmede sikinti var galiba hala.

executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Aedan - 12/06/2014

Brian yardimci olur merak etmeyin gumruk icinde fiyati ayarlar ustune sample falan yazar makina ve fircada sorun cikacagini dusunmuyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - Pilot - 12/06/2014

Dediğiniz gibi Brian her konuda yardımcı oldu sanırım alışık bu tür durumlara. Elin yabancısına güveniyorum da bu bizim gümrükteki kâmillere pek güvenmiyorum.

Ynt: executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi - aslan180 - 09/08/2014

İndirim kodu devam ediyor mu Huh

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi