Geleneksel Tıraş Forumları
Kalem takıntılarınız var mı ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Kalem takıntılarınız var mı ? (/showthread.php?tid=2015)

Cvp: RE: Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - Fenotip - 22/12/2020

(21/12/2020, Saat: 23:05)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @trooper_gs  üstadın yanında laf düşmez ama Kaveco'yu da bir değerlendirin derim hocam.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum caran dache ve sarı renginin hoşuma gitmesi sebebiyle lamy i sipariş verdim. Ama kaweco klasik special de çok hoş, özellikle klipsinin olmaması çok hoşuma gidiyor. İlerleyen zamanda onuda alabilirim. Aslında birde pro use 171 düşünüyordum ama onu 0.5 almak istiyorum ama stoklarda yok maalesef.

Kalem takıntılarınız var mı ? - ENDER3470 - 22/12/2020

Hayırlı olsun komşum, bu secimleriniz de gayet hoş. Güzel günlerde kullanın.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - Fenotip - 22/12/2020

(22/12/2020, Saat: 00:47)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum, bu secimleriniz de gayet hoş. Güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ederim komşum.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - dimitraki - 27/12/2020

2zTc5R.jpg

Bu klemden aldım sizce nasıl kulanan varmı komsular

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - Palace - 27/12/2020

Uçlu olanını dershanedeyken hocam hediye etmişti komşum, hissiyatı güzel ama uygun yumuşak bir uç kullanmaya dikkat et. Diğer türlü eziyete dönüşüp kağıdı çizebiliyor. Dolma kalemini hiç kullanmadım.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - Fenotip - 27/12/2020

Benim kalemde geldi.

Elde tutuş hissiyatı güzel. Ucuda sağlam tutuyor herhangi bir sallanma yok.

q8iTnI.jpg

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - asimunalan - 27/12/2020

(19/12/2020, Saat: 23:37)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Markakalem sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Müşteri ilişkileri nasıldır tecrübesi olan var mı? Kalem almayı düşünüyorum site önerisi olan var mı? Özellikle satış sonrası müşteri ilişkileri iyi olan.

ben alış-verişde bulundum.hatta bir tanesinde aldığım dolmakalemin ucunda bi problem vardı geri iade de kolaylık sağladılar.güvenle alış-veriş yapabilirsiniz komşum.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - 1905sss - 27/12/2020

Marka kalem Kadıköy/ Sahrayıcedid Panel kırtasiyedir. Mağazanın bir kısmı komple kalemlere ayrılmıştır. Senelerdir ailecek alışveriş yaparız. Ciddi, düzgün ve büyük bir mağaza. Çalışanlar güleryüzlü ve ilgilidir. Problem yaşamazsınız.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - Fenotip - 27/12/2020

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

RE: Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - Mansell - 27/12/2020

(27/12/2020, Saat: 01:22)dimitraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2zTc5R.jpg

Bu klemden aldım sizce nasıl kulanan varmı komsular
Dolmakalem modelini günlük olarak taşıyorum. Uç yapısı Avrupa M diyebileceğim bir kalınlıkta. Örnek vermek gerekirse 1.0 jel kalemler kalinligindadir. Mürekkep akışı güçlüdür. Uygun mürekkep ile kesilme yaşamazsınız. Ucu sert yapıdadır, esneklik yoktur. Ucunun kaplaması zamanla soyulabilir.
Şimdiden iyi günlerde kullanın.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi