Geleneksel Tıraş Forumları
Kalem takıntılarınız var mı ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Kalem takıntılarınız var mı ? (/showthread.php?tid=2015)

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - ckeskin - 12/09/2017

(12/09/2017, Saat: 00:52)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: thewritingdesk.co.uk'den bir tane faber castel loom EF sipariş ettim, baya da uygun fiyata geldi diğer sitelere göre. shipping dahil 24 pound.

Onu unutmuşum listede. Smile Her kalem her sitede farklı fiyat oluyor. Bir kalem bir yerde ucuzken başka yerde pahalı olabiliyor. Smile

(11/09/2017, Saat: 23:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende şu namuzsuza hasta oldum, mb kadar olmasa da tuzlu baya Smile

Bu arada şu twsbi'lerin yurtdışında o kadar ucuzken bizde kat kat pahalıya satılmasına deli oldum, nasıl açgözlü bir distribütörü varsa artık..

Ben Montblanc'ta Starwalker serisi ile M Ultra Black lere bakıyorum. TWSBI çok popüler olunca Türkiye'de fiyatları da uçtu.

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - Lord Sparhawk - 12/09/2017

(12/09/2017, Saat: 18:55)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onu unutmuşum listede. Smile Her kalem her sitede farklı fiyat oluyor. Bir kalem bir yerde ucuzken başka yerde pahalı olabiliyor. Smile

Ben Montblanc'ta Starwalker serisi ile M Ultra Black lere bakıyorum. TWSBI çok popüler olunca Türkiye'de fiyatları da uçtu.

Çok eskilerden beri Mont Blanc dolma kalemlerden haberdarım ama nedense tarz olarak beni hiç çekmediler bugüne kadar.

Kalem takıntılarınız var mı ? - Dragon - 12/09/2017

e4dbf3365a37743b31fd5390480de962.jpg
Scrikss Grap-x 2.00 mm versatil

Benim daha çok kurşun kalem. Geçmişte Rotring, şimdi de bu. Not alırken hep bu kurşun kalemi kullanırım. Kalın uçlu ve bayağı kullanışlı. Kalem uçlarının açacağı da sapındaki kapakta

Ağırlığı, metal üstü nikel kaplama oluşu, desenleri falan biraz da tıraş makinelerinin saplarını andırıyor değil mi Smile

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - aegean - 13/09/2017

Lise dönemimde aldığım rotring ve faber castell uçlu kalemim hala duruyor, yaklaşık 15 sene oldu, saat gibi de çalışıyor, hatta kalem tutma yerinde sünger vardı geçen senelerde artık sünger özelliğini kaybettiği ve kirli durduğu için çıkardım,
hala tık demeden çalışmasına hayranım, sadece kalem aslında ama bende hatırası çok.

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - Lord Sparhawk - 13/09/2017

Defterler, mürekkep geldi, kalemi bekliyoruz bakalım. Smile

Kalem takıntılarınız var mı ? - ahraz - 13/09/2017

5e13df900a95bd1df301fc5dac2ed105.jpg

Kalem en başta olandır,geri kalan hikayedir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - Lord Sparhawk - 13/09/2017

(13/09/2017, Saat: 22:34)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalem en başta olandır,geri kalan hikayedir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öyle kuru kuru olmaz komşum, el yazısı görmek isteriz. Smile

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - PisPorsuk - 14/09/2017

(13/09/2017, Saat: 21:12)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Defterler, mürekkep geldi, kalemi bekliyoruz bakalım. Smile

Hangi kalemi aldınız?

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - Lord Sparhawk - 14/09/2017

(14/09/2017, Saat: 10:54)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi kalemi aldınız?

Faber castell loom extra fine komşum.

RE: Kalem takıntılarınız var mı ? - PisPorsuk - 14/09/2017

(14/09/2017, Saat: 10:56)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faber castell loom extra fine komşum.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın