Geleneksel Tıraş Forumları
Kalem takıntılarınız var mı ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Kalem takıntılarınız var mı ? (/showthread.php?tid=2015)

Kalem takıntılarınız var mı ? - Aedan - 25/04/2014

Yok ustadim standart kalem

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - sertaç - 25/04/2014

(25/04/2014, Saat: 22:43)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok ustadim standart kalem

Ustadım ben 10 gün once dolma kalemını aldım starwalker'ın o fıyat yüksek daha ucuza alınabılıyor haberınız olsun

Kalem takıntılarınız var mı ? - Aedan - 28/04/2014

Sonunda kiydik paraya... Hayirlisi
ate9u8eq.jpgvyjedagy.jpg

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - sertaç - 28/04/2014

(28/04/2014, Saat: 15:19)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda kiydik paraya... Hayirlisi
ate9u8eq.jpgvyjedagy.jpg

Güle güle kullanın Smile

(28/04/2014, Saat: 15:24)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın Smile

Sagolun ustadim

Midnighta cesaret edemedim. Bir de keçe uca hayran kalinca midnight dolmakalem yerine ayni fiyata normalini aldim. Kilifta cebe girsin diye en incesini sectim. Ömurluk sonucta

(28/04/2014, Saat: 15:28)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sagolun ustadim

Midnighta cesaret edemedim. Bir de keçe uca hayran kalinca midnight dolmakalem yerine ayni fiyata normalini aldim. Kilifta cebe girsin diye en incesini sectim. Ömurluk sonucta

Midnight ta konuştuğumuz sorun olacak mı bende merakla bekliyorum olursa haber veririm üstadım ama tercihiniz< çok güzel dolma takıntım olmasa mutlaka bende ısterdım bunu gule gule kullanın Smile

(28/04/2014, Saat: 15:42)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Midnight ta konuştuğumuz sorun olacak mı bende merakla bekliyorum olursa haber veririm üstadım ama tercihiniz< çok güzel dolma takıntım olmasa mutlaka bende ısterdım bunu gule gule kullanın Smile

Ustadim ben sordum, bir satici sorun olmaz olursa da garanti kapsaminda dedi... Digeri ise kaplama oldugindan cikabilir dedi... Dolma kalem takintil ols alirdim ama agir gelir dedim genciz daha! Keceyi de begenince aldim roller

(28/04/2014, Saat: 15:43)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustadim ben sordum, bir satici sorun olmaz olursa da garanti kapsaminda dedi... Digeri ise kaplama oldugindan cikabilir dedi... Dolma kalem takintil ols alirdim ama agir gelir dedim genciz daha! Keceyi de begenince aldim roller

İyi yapmışsınız üstad aslında bende montblanc 145 dolma kalem vardı yanına roller alayım dıye gıttım starwalker dolma ile çıktım saplantı bendeki Smile Ben çanta kullanıyorum o sebeple birde graf von faber castell kalemlik aldım iki acaip işe yarıyor korumak lazım Smile

(28/04/2014, Saat: 15:47)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi yapmışsınız üstad aslında bende montblanc 145 dolma kalem vardı yanına roller alayım dıye gıttım starwalker dolma ile çıktım saplantı bendeki Smile Ben çanta kullanıyorum o sebeple birde graf von faber castell kalemlik aldım iki acaip işe yarıyor korumak lazım Smile

O da iyiymis ustad... Keske takim yapsaydiniz. Ben kasten ince bir kilif aldim canta veya ceket cebinde siritmasin. Meslek neydi ustadim bu arada?

(28/04/2014, Saat: 15:49)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O da iyiymis ustad... Keske takim yapsaydiniz. Ben kasten ince bir kilif aldim canta veya ceket cebinde siritmasin. Meslek neydi ustadim bu arada?

Yatırım danışmanıyım üstad meslek icabı kalemsiz olmuyor Smile