Geleneksel Tıraş Forumları
Kalem takıntılarınız var mı ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Kalem takıntılarınız var mı ? (/showthread.php?tid=2015)

Kalem takıntılarınız var mı ? - deVille - 16/04/2014

(16/04/2014, Saat: 12:49)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anladım teşekkürler.

Elinde farklı fazladan iroshizuku diamin noodlers mürekkebi olan var mı acaba?

Hocam 30 £ dediğiniz mürekkep. Ben sepia tonlu sipariş edecektim fiyatını görünce vaz geçtim Wink

Sent from my iPad using Tapatalk

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - chemistcool - 17/04/2014

(16/04/2014, Saat: 12:49)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anladım teşekkürler.

Elinde farklı fazladan iroshizuku diamin noodlers mürekkebi olan var mı acaba?

(16/04/2014, Saat: 14:57)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim takım çantasında olacaktıSmile üstadım öyle sormuşsunki sanki hepimizin günlük yaşamda kullandığı birşeyWink

birisi beni mi andı?
AngelAngelAngel

evet günlük hayatta kulanıyorum..işim gereği olmasa da not almayı ve kalemleri sevdiğim için bu mürekkeplerin bir çoğunu kullanıyorum..

mevcutluğu konusuna gelince bende maalesef kullanılmamış ve fazla mürekkep mevcut değil (evet n'olmuş 17 şişeyi de kullanıyorum Smile )

hamiş : pm attım üstadım..

Kalem takıntılarınız var mı ? - tipsol - 17/04/2014

Komsum o yukarıda alıntı yapılan 2. Mesajı ben yazdım ama üstünde linguist yazıyor. Daha öncede birkaç defa oldu blr başkasının yazdığı mesajda benim adım çıktı nasıl oluyor anlamadım.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - theunnamed - 17/04/2014

(17/04/2014, Saat: 13:28)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum o yukarıda alıntı yapılan 2. Mesajı ben yazdım ama üstünde linguist yazıyor. Daha öncede birkaç defa oldu blr başkasının yazdığı mesajda benim adım çıktı nasıl oluyor anlamadım.

Konuya tapatalk'tan bakıyorsunuz galiba üstadım, böyle bir şeye bende rastgelmiştim.

Kalem takıntılarınız var mı ? - tipsol - 17/04/2014

Evet ben her zaman tapatak kullanıyorum komşum.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - FloydianDM - 18/04/2014

An itibariyle elimde olan mekanik kalemlerim.

2rm59q8.jpg

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - sertaç - 18/04/2014

(18/04/2014, Saat: 16:41)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: An itibariyle elimde olan mekanik kalemlerim.

2rm59q8.jpg

Çok guzel gozukuyorlar ustadım gule gule kullanın Smile

Kalem takıntılarınız var mı ? - tipsol - 18/04/2014

(18/04/2014, Saat: 16:41)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: An itibariyle elimde olan mekanik kalemlerim.

2rm59q8.jpg

En soldaki ve ortadaki barley handle güzelmiş komşu Smile

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - sifujack - 18/04/2014

(14/04/2014, Saat: 14:50)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat/performans bakımından önerebileceğiniz versatil?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

1) pentel p200
2) pentel pg300
3) pentel p315

fiyata bakılmaksızın, smash ve özellikle kerry harika kalemler

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - FloydianDM - 18/04/2014

(18/04/2014, Saat: 17:04)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok guzel gozukuyorlar ustadım gule gule kullanın Smile

Sertaç teşekkür ederim. Daha eimde Graph 1000 for Pro, Graph 600, Pilot the Shaker filan vardı, kayolan var, kırılan var, sağa sola dağıttıklarım var...

(18/04/2014, Saat: 18:03)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En soldaki ve ortadaki barley handle güzelmiş komşu Smile

Ahahaha Big Grin En soldaki Rotring Rapid Pro, ortadaki de Pentel Graphgear 500. Soldan ikinci Pentel Kerry, ki inanılmaz bir kalemdir, sağdan ikinci Platinum Pro-Use, hem yazı hem de çizim için oldukça dengeli ve sağlamdır, sonuncusu da Alvin Draft/Matic. Uç olarak da Pentel kullanıyorum, piyasadaki en iyi uçtur bence. Ama bulması zor. Sirkeci'ye filan gitmek gerekiyor.