Geleneksel Tıraş Forumları
Kalem takıntılarınız var mı ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Kalem takıntılarınız var mı ? (/showthread.php?tid=2015)

Kalem takıntılarınız var mı ? - Marvin - 11/04/2014

Senator'dan Namiki performansi beklemeyin ama komsu, esneklik konusunda ozel bir uc tasarimi Smile
(11/04/2014, Saat: 21:41)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet bu senatore bayıldım aynı kalem ile normal yazı ile esnek uç farkı
2nvbgx0.jpg

Daha iyisi varmış, seyredebilenler için youtube videosu

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - linguist - 11/04/2014

senator sanırım yarı esnek uçlu. İnternet sağolsun okudukça öğrenip öğrenip masrafa giriyoruz Smile az pratik yapayım hedefte bu namiki var.

Kalem takıntılarınız var mı ? - Marvin - 11/04/2014

Bu namiki falcon'un ozel uretim birde laciverti vardi az bulunan diye kuyuya tas atip kacayim Smile

(11/04/2014, Saat: 22:11)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: senator sanırım yarı esnek uçlu. İnternet sağolsun okudukça öğrenip öğrenip masrafa giriyoruz Smile az pratik yapayım hedefte bu namiki var.

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - linguist - 13/04/2014

mavisinden pelikan m200 e denk geldim hem de mürekkep parasına!
Kapakta klips eksik ama diğer aksamda sorun yok. Ucu söküp temizledikten sonra scriks 419 a monte ettim. Dört 4'lük kalem oldu. Yazarken çok güzel mürekkep gölgelenmesi yapıyor esnekliğini de ekleyince yazımı güzel görüntü veriyor. 120g/m3 lük kağıt üzerinde tam bir görsel şölene dönüşüyor.

2wmexdv.jpg
2dlpxti.jpg

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - linguist - 13/04/2014

pelikan, m205 miş ama kapağına klips uyduramadım. Fikir lazım!
Bir de scrikss'e taktığım ucu geri çıkartamadım zorlasam olur mu?

Kalem takıntılarınız var mı ? - Marvin - 13/04/2014

Celik kalem' e bir sorun isterseniz, ellerinde klips olabilir.

(13/04/2014, Saat: 23:06)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pelikan, m205 miş ama kapağına klips uyduramadım. Fikir lazım!
Bir de scrikss'e taktığım ucu geri çıkartamadım zorlasam olur mu?

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - linguist - 14/04/2014

(13/04/2014, Saat: 23:47)Marvin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Celik kalem' e bir sorun isterseniz, ellerinde klips olabilir.

Teşekkürler bir mail atayayım.
Bu arada kohe-noir marka pistonlu ve iğne uçlu bir kalem gördüm. Herhalde pilot kalemin tarihi dedesi Smile bir tane de pistonlu kaweco buldum ucu kullanılmaz durumdaydı malesef.

Kalem takıntılarınız var mı ? - deVille - 14/04/2014

(14/04/2014, Saat: 00:07)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler bir mail atayayım.
Bu arada kohe-noir marka pistonlu ve iğne uçlu bir kalem gördüm. Herhalde pilot kalemin tarihi dedesi Smile bir tane de pistonlu kaweco buldum ucu kullanılmaz durumdaydı malesef.

Hocam nereden buluyorsunuz kalemleri? Kaynak gösterebilir misiniz ? Wink

Sent from my iPad using Tapatalk

Cvp: Kalem takıntılarınız var mı ? - linguist - 14/04/2014

(14/04/2014, Saat: 09:40)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam nereden buluyorsunuz kalemleri? Kaynak gösterebilir misiniz ? Wink

Hocam yaşadığım şehirde 3 tane 40-50 yıllık kırtasiye var. Artık satılmayınca kaldırıp bir köşede gözükmeyen tozlu tezgahlara koymuşlar. 4-5 defa gidip ısrarla sorunca çıkarıp yok pahasına verdiler. Sıfır parker 51 dahi vardı. Bu şekilde yanlışlıkla 30 yıllık mürekkep almışlığım var. Bir de usturaları aldığım antikacı var ama ordaki kalemler kullanılmaz halde.

Kalem takıntılarınız var mı ? - deVille - 14/04/2014

@linguist hocam şehir neresi Smile