Geleneksel Tıraş Forumları
Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: USTURALAR (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Forum: Çelik Usturalar (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Konu Başlığı: Hangi çelik usturalara sahipsiniz? (/showthread.php?tid=2004)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - linguist - 03/01/2013

hepsine günler boyu saatlerce tek tek dokundum ama hepsi benim olmadı. Aralardan iyi durumdakileri sectimSmile

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - error... - 03/01/2013

bunlarda benim günlük traş setinde duranlar
2z4bxxx.jpg

(03/01/2013, Saat: 01:05)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kubilay komşum bu konuyu okumasın, okursa hepimizin morali çok fena bozulur. Tongue

sanki solingener ve ohtararan komşularım da tehlikeli şahsiyetlerdi diye hatırlıyorum ustura konusunda.

hocam ben sizden de bi bomba bekliyorum bu konunun tam orta yerine
Smile

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - Linq - 03/01/2013

(03/01/2013, Saat: 20:03)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunlarda benim günlük traş setinde duranlar
2z4bxxx.jpg

Allah arttirsin hocam, masallah cok guzel yatiyor kuzular.
Acaba yukaridan 2. siradaki ustura nedir? bilgi verebilir misiniz?

(03/01/2013, Saat: 20:21)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/01/2013, Saat: 20:03)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunlarda benim günlük traş setinde duranlar
2z4bxxx.jpg

Allah arttirsin hocam, masallah cok guzel yatiyor kuzular.
Acaba yukaridan 2. siradaki ustura nedir? bilgi verebilir misiniz?

first class solingen 5/8 sert çelikli zor bilenen bir ustura içlerinde enzorbilediğim ustura odur diyebilirim

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - Lord Sparhawk - 03/01/2013

(03/01/2013, Saat: 20:10)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/01/2013, Saat: 01:05)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kubilay komşum bu konuyu okumasın, okursa hepimizin morali çok fena bozulur. Tongue

sanki solingener ve ohtararan komşularım da tehlikeli şahsiyetlerdi diye hatırlıyorum ustura konusunda.

hocam ben sizden de bi bomba bekliyorum bu konunun tam orta yerine
Smile

Benim ne fırçalarım, ne makinelerim ne de usturalarım çoktur. Bir kere olsun en iyisi olsun mentalitesinde olduğumdan az ama öz alırım. Misal orkoda(mr işporta Tongue) bile benim 2-3 katım makine var. Benim de elimden çok ustura geçti ama bu konuda kubilay komşum gibi kişilerin tırnağı olamam. Onlarda çok ve aynı zamanda artık bulunması çok zor yüksek kaliteli sıfır durumda usturalar var. O artık işin koleksiyonuna kaçmış. O yüzden satmak için ayırdıklarımı çıkarınca 2-3 değerli usturam kalıyor. Sattıklarımı da sıfır TI almak için para biriktirmek babında satıyorum zaten. Bir de bu aralar usturadan ziyade honlama malzemelerine yatırım yapıyorum cbn, elmas sprey falan. Onlar da oldukça pahalı oluyor.

Sabun,krem, jilet konusunda abartmışlığım var, o da benim zayıf yönüm. Wink

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - Suhulet - 03/01/2013

Meğer usturacılardan korkmak lazımmış Smile Ben de diyorum iki-üç tane ustura alan keyfine bakıyor o yüzden kimse forumun çelik ustura bölümüne uğramıyor.

Bana göre jiletli makineler kendi zamanlarının kartuşluları. Ben de dönüp dolaşıp en sonunda huzuru usturalarda bulacağım.

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - Linq - 03/01/2013

(03/01/2013, Saat: 21:04)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Meğer usturacılardan korkmak lazımmış Smile Ben de diyorum iki-üç tane ustura alan keyfine bakıyor o yüzden kimse forumun çelik ustura bölümüne uğramıyor.

Bana göre jiletli makineler kendi zamanlarının kartuşluları. Ben de dönüp dolaşıp en sonunda huzuru usturalarda bulacağım.

Hocam oyle 2-3 tane alip birinde de istedigi tirasi yakalayan keyfine bakiyor da, virusu alan hep daha fazla istiyor. Her gun SRP market, ebay.
Sonuc ortada: linguist hocam Smile

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - mancho - 03/01/2013

(03/01/2013, Saat: 21:04)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre jiletli makineler kendi zamanlarının kartuşluları. Ben de dönüp dolaşıp en sonunda huzuru usturalarda bulacağım.

Aynı fikirdeyim. Alfred de size katıldığını söylememi istedi.Cool

Hangi çelik usturalara sahipsiniz? - ihtilaf - 03/01/2013

Alfred Amca nasıl ?
özledik onu
wmf sabundan memnunmu Smile
hangi usturayı kullanıyordu

(03/01/2013, Saat: 21:29)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/01/2013, Saat: 21:04)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre jiletli makineler kendi zamanlarının kartuşluları. Ben de dönüp dolaşıp en sonunda huzuru usturalarda bulacağım.

Aynı fikirdeyim. Alfred de size katıldığını söylememi istedi.Cool