Geleneksel Tıraş Forumları
Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti (/showthread.php?tid=2)

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - batmanforever - 10/12/2018

(10/12/2018, Saat: 19:36)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wilkinson un bukadar peşine düşmeyin komşular , gidin bir yuma alın daha iyi performans sergiler.

+1

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - FearOfATG - 11/12/2018

Defalarca kez ustura ile tıraş oldum geleneksel ile tanıştıktan sonra. Hiç yoksa iyi kötü 10 tane alet denedim ve kendimi kestiğim tek alet bu oldu. Bıyıkları alırken burna bir kesik attım aylar önce ve izi yeni kayboldu desem yeri var... Smile
En güvenli dediğim alet kendimi kestiğim tek alet oldu.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - sfenks - 11/12/2018

O kadar kötülenecek bir alet olarak görmüyorum. Belki kafa kısmının hafifliğinden veya plastik hissiyatından dolayı baskı uygulanıyordur bilemeyeceğim, ama bir çok kişiyi foruma çeken tıraş aleti olduğu gerçeğini de kabul edip itibarını kabul etmek lazım. Bir çok firmanın geleneksel tıraş alanından çekilmesine rağmen marketlere kadar ulaştırılabilen tek alettir. Arada sırada kullanırım halen. Yakın tıraş vermese de günlük tıraş için yeterliliğe sahiptir.

Bence geleneksel tıraşın halen canlı kalmasına kattığı değeri görmek gerekir.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Southwestern - 11/12/2018

Evet, en buyuk problemi kafa kisminin hafif kalmasi. Daha da kotusu sap kisminin icinde agirlastiran bir metal parca var. Yani alet sadece hafif olmakla kalmiyor, sap ve kafa arasinda kontrast var. Sap gorece agir, kafa hafif. Geleneksel trasa baslarken ilk tras oldugum alettir, ve insani bastirmaya zorlayan bir yapisi var. Alisana kadar cok kesik atmisimdir yuzume WS Classic ile. Simdi yuzune bakmiyorum dogrusunu soyelemek gerekirse. Bunu alana kadar bir Weishi veya bir Baili TTO alin bence...

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - dikdik_s - 11/12/2018

Geltiri bulana kadar Wilkinson'a emegi icin tesekkur edelim. Kisi Geltiri bulduktan sonra kardes hos geldin, gel sana guzel bir DE bulalım diyelim Smile

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - AC@DC - 25/12/2018

yenisi çıktı.nerde satılıyor.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - jegal - 25/12/2018

@AC@DC almanyada satılıyor komşum

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - crestor - 26/12/2018

Yenisi Almanya'da DM marketlerde satılıyor. Üstelik yılbaşı için yeni makine+kase sabun+jilet+fırça şeklinde bir set oluşturup satışa sunmuşlar bile.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Soner - 27/12/2018

29y144h.jpg

Hediye paketi içindeki kase sabun siyah renkli. Bir ara kase wilkinson sabun başlığında fotoları olanla aynımı acaba?

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - crestor - 27/12/2018

(27/12/2018, Saat: 00:14)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 29y144h.jpg

Hediye paketi içindeki kase sabun siyah renkli. Bir ara kase wilkinson sabun başlığında fotoları olanla aynımı acaba?

Bildiğim kadarıyla içinden çıkan sabun siyah değil mavi renkli,bildiğimiz klasik Wilkinson Kase Sabun