Geleneksel Tıraş Forumları
Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti (/showthread.php?tid=2)

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - trache - 05/06/2014

Wilkinson classic ile konforlu traş olamıyorum nedense slimler 9. ayarı bile daha konforlu geliyor. wilkinson de ile bastırırsam tahriş yanma oluyor, bastırmazsam kesmiyor.En iyi kestiği ele geliyor akşama kadar çıkıyor. slim 7. ayar 2 gün sakal ortada yok Smile tahriş vs yok.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Aedan - 05/06/2014

Ben de yeri ayrıdır, klasik traşa ilk başlangıcım oldu... Eminönün'den tezgahtan 5'li wilkinson yedek ile almıştım. Sağolsun tezgahtar amca tek tarafı 1 ay kullanırsın demişti jiletin... 17 kullanmadan sonra kesmediğinden nette araştırmaya başlamıştım... acı gerçekle yüzleşmiştim

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - trache - 05/06/2014

(05/06/2014, Saat: 09:54)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de yeri ayrıdır, klasik traşa ilk başlangıcım oldu... Eminönün'den tezgahtan 5'li wilkinson yedek ile almıştım. Sağolsun tezgahtar amca tek tarafı 1 ay kullanırsın demişti jiletin... 17 kullanmadan sonra kesmediğinden nette araştırmaya başlamıştım... acı gerçekle yüzleşmiştim

Bir jileti 17 kulllanım nasıl sabrettiniz Angel feather bile olsa 4 hadi en çok 5 daha fazla tutmam gayette keskindir hala ama artarım direk.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Aedan - 05/06/2014

Bilmezseniz sabrediyorsunuz sonucta mach 3 lere yillarc sabrettik

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Simofle - 06/06/2014

Cidden m3 ile aylarca tras oldugumu bilirim askerde. Ne aptalmisim.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - tugruldogan - 06/06/2014

Kusadasi kipa magazasinin kisisel bakim reyonunu hallac pamugu gibi attim ama yok yok yok...

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Naci Erdem - 29/06/2014

Balıkesir Merkez Kipa'da kalan (belki de gelen hepsi olabilir!) 3 taneden 2'sini tanesi 12,95 TL'den aldım, 1 tane de bıraktım, açgözlülük yapmamak için..Undecided

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - DelikanliTiras - 02/07/2014

Ankara Metro marketlerde kolaylıkla bulunabiliyor şu sıralar. Ben de Metro'dan aldım 10 TL civarında fiyatı. Gerçekten çok rahat bir tıraş aleti diğerlerini bilmediğim için bana süper geldi. Bu alete denemek için derby extra taktım sakalı çekerek kesti sanki.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - linguist - 01/08/2014

tatil için yanıma tıraş aleti almamıştım. Bugün tesadüfen ws classic görünce tereddütsüz aldım. yaklaşık üç seneden sonra ilk defa ws kullandım hem de kendi jiletiyle. Yiğidi öldür hakkını ver. Alet 4/4lük. Fiyatı jileti tutuşu ve açısı mükemmel.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - daronik - 01/08/2014

feather jilet ile mükemmel ikili.