Geleneksel Tıraş Forumları
Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti (/showthread.php?tid=2)

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - zaprican - 01/11/2013

Merhaba,
Bir ilave yapayım.Alet plastık olduğu için köşelerde çok ufak çapaklar olabiliyor.Kullanmadan önce keskin bir çakı ile temizlenmesi gerekiyor.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - crionics - 01/11/2013

Tatilde çöp gibi bir jilet, arko, 20 senelik domuz fırça, wilkinson ile 2 günde bir çok güzel tıraşlar oldum. Bu aletle başlamıştım zaten geleneksel tıraşa. Özlemişim problemsiz tıraşını.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - xanimate - 05/11/2013

Eski işim ve çalışma şartlarım yüzünden yeri geldiğinde pilastık bardak içinde soğuk suyla olsun aralarda tuzlu su olsun ve çoğunlukla kuru kuru traş olunmuş ve kullanım hayatının sadece %20 sinde sabun eşliğinde kullanılmış, 6 aylık traş yasağı sırasında içinde jilet unutulmuş ve benim gibi bir adama yaklaşık 12 yıl dayanabilmiş benimle 8 ülke ve Türkiye'nin %80 ini dolaşıp sağlam kalan basıt ucuz ve severek kullanmaya devam ettiğim güzel bir alet Smile Tek kötü anım ilk aldığımda üretim sirasında kenarında kalan çapakların kurbanı olmuştum kullanmadan önce köşelerini kontrol edin onun dışında tasarımı yüzünden traş sırasında çabuk doluyor ve tıkanıyor yarım tur açıp kafayı gevşetırsenız kolay temızlenıyor, jiletı çıkartmak değiştırmek için Gillette TTOlar gibi 3 tur çevırınce kafa çıkıyor, bakımları ve temizlenmesi basıt paslanma derdi yok. Ucuz bazı makinalarda zamanla sapın içindeki dişlerde sorun olabılıyor ve jileti tutamaz hale geliyor WS Classici ilk aldığımda dişleri pilastık diye tahmınen 5-6 ay götürür beni diye tahmın etmiştim ve yanılmışım 12 yılda ilk günkü traşı ve konforunu hiç kaybetmedi. Yeni başlayanlar için tavsıye ederim kullanımı ve tekniğini öğrenmesi kolay ileri düzey kullanıcılar içinde yorgun ve keyıfsız oldukları günlerde elllerinin altında bulunması gereken bir alet ve evet kendınızı kesmeniz zor anca bir veya iki defa başarmışımdır bir yerimi kanatmayı Smile3uqy4ysa.jpgujava4yp.jpg

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - mavi - 05/11/2013

(05/11/2013, Saat: 13:41)xanimate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski işim ve çalışma şartlarım yüzünden yeri geldiğinde pilastık bardak içinde soğuk suyla olsun aralarda tuzlu su olsun ve çoğunlukla kuru kuru traş olunmuş ve kullanım hayatının sadece %20 sinde sabun eşliğinde kullanılmış, 6 aylık traş yasağı sırasında içinde jilet unutulmuş ve benim gibi bir adama yaklaşık 12 yıl dayanabilmiş benimle 8 ülke ve Türkiye'nin %80 ini dolaşıp sağlam kalan basıt ucuz ve severek kullanmaya devam ettiğim güzel bir alet Smile Tek kötü anım ilk aldığımda üretim sirasında kenarında kalan çapakların kurbanı olmuştum kullanmadan önce köşelerini kontrol edin onun dışında tasarımı yüzünden traş sırasında çabuk doluyor ve tıkanıyor yarım tur açıp kafayı gevşetırsenız kolay temızlenıyor, jiletı çıkartmak değiştırmek için Gillette TTOlar gibi 3 tur çevırınce kafa çıkıyor, bakımları ve temizlenmesi basıt paslanma derdi yok. Ucuz bazı makinalarda zamanla sapın içindeki dişlerde sorun olabılıyor ve jileti tutamaz hale geliyor WS Classici ilk aldığımda dişleri pilastık diye tahmınen 5-6 ay götürür beni diye tahmın etmiştim ve yanılmışım 12 yılda ilk günkü traşı ve konforunu hiç kaybetmedi. Yeni başlayanlar için tavsıye ederim kullanımı ve tekniğini öğrenmesi kolay ileri düzey kullanıcılar içinde yorgun ve keyıfsız oldukları günlerde elllerinin altında bulunması gereken bir alet ve evet kendınızı kesmeniz zor anca bir veya iki defa başarmışımdır bir yerimi kanatmayı Smile

Güzel bir yorum olmuş, teşekkürler.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - xanimate - 05/11/2013

Ben teşekkür ederim dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalıştım.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - tipsol - 05/11/2013

Su an metrodayim bu alet tekrar stoklara girmiş ilgililere duyurulur efendim

7eny7a3a.jpg

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - OnLyTNT - 05/11/2013

Uğrayan vatandaş bir tane de bana alıp gönderebilirse masrafları karşılığı çok memnun olurum Smile. Bir kaç gündür arıyorum ama bulamıyorum Confused.

Ok aldım Birtane

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - mavi - 05/11/2013

(05/11/2013, Saat: 22:10)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ok aldım Birtane

Eğer imkânınız varsa 1 ile 3 adet arası kaç tane alabiliyorsanız bana da almanız mümkün olursa memnun olurum.