Geleneksel Tıraş Forumları
Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti (/showthread.php?tid=2)

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - eskiuyemnt - 05/09/2013

(05/09/2013, Saat: 20:54)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aceminin, alet yüzünden tahriş yaşayanın ilacıdır, kartuşlulara yakındır neredeyse tıraş karakteri.

Ağzına sağlık üstadım, ben de bunu söyleyemedim bir türlü..

Kesinlikle bir kartuş izlenimi erdi bana da, alt barın önündeki tırtıklar, suratı gerdirip, cildin derinine iniyor ve derinin altındaki sakalı kesiyor, iki gün hiç sakal çıkmıyor ve fakat kızarıklık ve tahriş, kartuşta ne varsa bunda da yaklaşık izlenimleri veriyor..

Geleneksel tıraş bir tedavidir arkadaşlar, derinin altındaki sakalı kesmez, kıl dönmesi ve tahriş yaşatmaz.. Bu alet kartuştan geçişte bir aranağme olabilir ama asla bir geleneksel tıraş aleti değildir..

Mutlaka ya vintae gillette yahut bir merkur, muhle... edinmek zorundasınız.. Tşk. Saygılarımla..

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - fidelio1969 - 06/09/2013

bir kaç gün içinde ankarada metro mağazalarına uğrama şansım var. satılıyorsa yazarım..

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Impreza - 13/10/2013

Bugün samsun metrodan aldım 11tl'ye 1 tanede yedek aldım Big Grin Son 1 tane kaldı rafta. Bugün ıslak tıraş dünyasına ilk adımımı attım fakat traştan keyif alamadım, büyük ihtimal tekniktendir sakalları tam kesemedim jiletten olma olasılığı var mı? Paket içindeki jileti kullanım. Zamanla oturur inşallah.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - eskiuyemnt - 13/10/2013

(13/10/2013, Saat: 21:39)Impreza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün samsun metrodan aldım 11tl'ye 1 tanede yedek aldım Big Grin Son 1 tane kaldı rafta. Bugün ıslak tıraş dünyasına ilk adımımı attım fakat traştan keyif alamadım, büyük ihtimal tekniktendir sakalları tam kesemedim jiletten olma olasılığı var mı? Paket içindeki jileti kullanım. Zamanla oturur inşallah.

wilkinson jiletleri berbattır. Perma takıp deneyin komşum, ağır ağır, açısını ayarlayarak, jiletin cildi kazımasını değil, yalnızca sakalları kestiğinden emin olduğunuz bilek alıştırmaları tamamlandıktan sonra keyifli saatler başlıyor olacak, hoşgeldiniz..

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Fallschirmjäger - 13/10/2013

Wilkinson paketini berberine hediye et kabul etmezse at çöpe gitsin. Tak permayı yada astra yeşili gillettelerden daha hızlı tıraş olursun, ayrıca kesme etme korkusu yaşama bence bu aletlerle kendine bir çizik atman bile imkansız.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Impreza - 13/10/2013

1 kutu astra 1 kutu perma alıp denicem bakalım yüzüme uyanı stok yapıcam Big Grin Bu kazımaktan kastınız eğer jileti çekerken kaymadan takılır gibi geçmesi ise bu durumu yaşadım Confused Cevapları http://www.geltir.com/thread-3362-post-61414.html#pid61414 konumdan devam ettirirelimde bu başlığı kirletmeyelim Big Grin

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - ohtararan - 01/11/2013

bilindiği üzere makineler ile tecrübem 3-5 sefer 2011 mühle r102' ye dayanıyor sadece. seyahatlerde hız ve kolaylık olsun diye wilkinson de almıştım. polsilver jilet ve bu makine birlikte çok hızlı, çok tahrişsiz, çok temiz bir tıraş veriyor. keyif ve his olarak ustura ve pahalı makineler kadar iyi olmayabilir lakin yeni başlayan dostlar muhakkak bir tane bulsunlar biryerlerden, fiyat olarak ta çok zorlamayacaktır kendilerini.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - mavi - 01/11/2013

(01/11/2013, Saat: 17:30)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilindiği üzere makineler ile tecrübem 3-5 sefer 2011 mühle r102' ye dayanıyor sadece. seyahatlerde hız ve kolaylık olsun diye wilkinson de almıştım. polsilver jilet ve bu makine birlikte çok hızlı, çok tahrişsiz, çok temiz bir tıraş veriyor. keyif ve his olarak ustura ve pahalı makineler kadar iyi olmayabilir lakin yeni başlayan dostlar muhakkak bir tane bulsunlar biryerlerden, fiyat olarak ta çok zorlamayacaktır kendilerini.

Katılıyorum; ancak artık her yerde bulunmuyor. Bulsam ben de alacağım yedek bir tane ama yok.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - ihtilaf - 01/11/2013

Ri,mei de fena değil.
Fakat
WS daha ergonomik ve iki parça

(01/11/2013, Saat: 17:55)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/11/2013, Saat: 17:30)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilindiği üzere makineler ile tecrübem 3-5 sefer 2011 mühle r102' ye dayanıyor sadece. seyahatlerde hız ve kolaylık olsun diye wilkinson de almıştım. polsilver jilet ve bu makine birlikte çok hızlı, çok tahrişsiz, çok temiz bir tıraş veriyor. keyif ve his olarak ustura ve pahalı makineler kadar iyi olmayabilir lakin yeni başlayan dostlar muhakkak bir tane bulsunlar biryerlerden, fiyat olarak ta çok zorlamayacaktır kendilerini.

Katılıyorum; ancak artık her yerde bulunmuyor. Bulsam ben de alacağım yedek bir tane ama yok.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - linguist - 01/11/2013

ivory seçeneği olsa mükemmel olurdu.