Geleneksel Tıraş Forumları
Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti (/showthread.php?tid=2)

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - mavi - 18/05/2013

(24/03/2013, Saat: 20:17)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu aleti Samsunda alabileceğim bir yer var mıdır bildiğiniz? Özellikle Atakum tarafında. Metro GM evime çok çok uzak, altımızda araba olmadığı içinde gidip gelmesi büyük sıkıntı oluyor.

Wilkinson Sword Classic DE, bir anda piyasada bulunamaz hale geldi. Bundan 3-4 ay önce bazı büyük marketlerde veya yurtiçi çeşitli internet sitelerinde rahatlıkla bulunabilir durumdayken şuanda zor bulunuyor.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - BigHillMe - 18/05/2013

firmanın yeni nesil çok sayıda kartuşlu ürünü var
bunu sattıklarında jileti dilediğimiz firmadan kullanabildiğimizden
pazarlama stratejisi gereği artık satılmadığını sanıyorum

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - karakartal - 18/05/2013

on tl aldım ama yalama oldu kısa sürede attım performansı güzel fiyat performansı ise canavar

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - linguist - 18/05/2013

aylardır marketlerde bakınıyorum yok. Bulsam iki tane alacağım teki yedek. En mükemmel jilet tutuş bu alette. Milim kayma yok. Zamanında kıymetini bilememişim.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - karakartal - 18/05/2013

aynen ben gene alcam r 89 bana yavan geldi bundan sonra

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - sertaç - 18/05/2013

en son abartı bır fıyata izmir kıbrıs şehitleri amerikan pazarında buldum 2 hafta falan oluyor

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - ihtilaf - 18/05/2013

Bulursam fazla fazla alayım,
Detay Üstadım bulursan bir fazla bana alıver,ben de bulursam sana alırım.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - puchacz - 18/05/2013

Tahtakalede bulabildigim bir yer vardi. Bakarim, duruyorsa 1 kendime, gerisini isteyenlere alabilirim. Bu arada rimei bana daha basarili geldi. Wilkinson sizce daha mi iyi? Ben bir de weishi deneyecegim.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - ihtilaf - 18/05/2013

İkisi de farklı aletler,WS de jilet değiştirmek daha kolay,bıyık bölgesinde Rimei başarılı.
Bulursanız bir tane benim için alın,lütfen Smile

(18/05/2013, Saat: 14:07)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tahtakalede bulabildigim bir yer vardi. Bakarim, duruyorsa 1 kendime, gerisini isteyenlere alabilirim. Bu arada rimei bana daha basarili geldi. Wilkinson sizce daha mi iyi? Ben bir de weishi deneyecegim.

Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - puchacz - 18/05/2013

Tamamdir, wilkinson listesine yazdim adinizi Smile

(18/05/2013, Saat: 14:16)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisi de farklı aletler,WS de jilet değiştirmek daha kolay,bıyık bölgesinde Rimei başarılı.
Bulursanız bir tane benim için alın,lütfen Smile

(18/05/2013, Saat: 14:07)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tahtakalede bulabildigim bir yer vardi. Bakarim, duruyorsa 1 kendime, gerisini isteyenlere alabilirim. Bu arada rimei bana daha basarili geldi. Wilkinson sizce daha mi iyi? Ben bir de weishi deneyecegim.