Geleneksel Tıraş Forumları
Supermax Blue Diamond Platinum - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Supermax Blue Diamond Platinum (/showthread.php?tid=1938)

Sayfalar: 1 2 3

Supermax Blue Diamond Platinum - sifujack - 23/12/2012

yeni bulduğum bir yerden bu jileti aldım, aldıktan sonra biraz araştırdım bendeki plastik blue diamond platinum eski sürümmüş, yenileri karton kutuda isveç çeliğinden titanyum kaplıymış. eski sürümü aldıktan sonra yeni sürümüde başka yerde buldum ama artık almadım
eski sürüm
attachment.php?attachmentid=187739&stc=1&d=1314219202
yeni sürüm
$(KGrHqZ,!ogE8VgwsrK6BPL+YvuJbw~~60_35.JPG

eskisiyle yenisinin kullanımda farklarını anlatan yorum bulamadım ama her ikiside idare eder jiletlerden diye anlatılmış. supermaxın en iyi jiletleri titanyum kaplı ve üç farklı isimde titanyum,blue diamond ve sunrise adlarıyla üretiliyor. aralarında fark varmı bilmemde yeni blue diamond umarım eskisinden daha iyidir. biraz zaman geçsin onuda alırım. eskisi plastik kutuda sade yağlı kağıda sarılı şekilde geliyor. jileti kağıda tutturan mumsu yapıştırıcı o kadar bol ki şimdiye kadar gördüğüm en bol yapıştırıcı bundaydı. super platinumda ise o mumsu şeyi hiç kullanmamışlar sırf o yüzden bile super platinum kullanılabilir.
keskinliği ortalama veya ortalamanın birazcık üstünde bulunabilir yinede geçtiği sorunlu bölgelerde tek tük atlama yapıyor, konforu pürüssüzlüğü (smooth) ise gayet başarılı geldi bana.benim için keskinlikten çok konforuyla önce çıkıyor.2 tıraşı yakınlık ve konfor olarak iyi 3. tıraşı keskinlikte bariz düşüş konforda idare eder şekilde. supermax super platinumla aralarındaki fark bana göre bunun biraz daha dayanıklı olması ve tıraştan sonra yüzü daha yumuşak bırakması. rapira sharka nazaran daha yumuşak oluşuyla bunların yerine kullanılabilir bir jilet. ortalama jiletler sınıfında güzel olanlardan biri

Supermax Blue Diamond Platinum - haaydin - 24/12/2012

Pakistan mali olan supermax lar degilmi?

Supermax Blue Diamond Platinum - sifujack - 24/12/2012

supermaxların hepsi hint üretimi diye biliyorum
http://www.supermaxworld.com/

Supermax Blue Diamond Platinum - deVille - 05/07/2013

Ben bu jiletten çok memnunum. her yüzüyle iki kez tıraş olup atıyorum ancak hiç sorun yaşatmadı bana

Treet pakistan malı supermax'lar hint malı

Supermax Blue Diamond Platinum - fidelio1969 - 05/07/2013

10 kez tıraş olduğum jilettir. 200 adet de ebaydan aldım . ama henüz kullanmadın onları. aynı paket değil.

benim 10 kez tıraş olduğum jilet blue diamond platinum dur.

yerini izin bilen var mıdır? özellikle ankara da

Supermax Blue Diamond Platinum - deVille - 05/07/2013

gittigidiyor'da olması lazım ben oradan aldım (site ismi yasak değil di mi?).

Supermax Blue Diamond Platinum - ihtilaf - 21/07/2013

Emiriko bir kutu vermişti,bir kutuda evde varmış.
Herhangi bir test kazası yaşamamak için,yüzümü defneli sabun ve sıcak suyla sakallarımın yumuşadığını hissedene kadar yıkadım.
Üç günlük sakallarımı,ilk perdede biraz çekiştirerek ve bol çıtırtılı sesle kesti.
Mild ve konforlu mavi astra kadar keskin fakat astra'dan daha konforlu.Boyun bölgesinde daha temiz bir tıraş verdi.
Konforunu personna blue ya benzettim.
Shark,Derby,Mavi Astra ve Beyaz Perma dan daha konforlu bir jilet
Perma ve yeşil Astra gibi keskin jilet kulananları memnun etmez.

468604863_928_zps7fda8bfc.jpg

Supermax Blue Diamond Platinum - fidelio1969 - 22/07/2013

sn ihtilaf ,

benim bahsettiğim ürün , şu an ebay da satılmakta , plastik kutuda..

bunlar karton kutuda olmalı.

ebaydaki satıcı istanbulda imiş. mümkün olursa istanbula gittiğimde biraz stokluk alacağım. aynısını bir daha ankarada bulamadım maalesef

edit

satıcının adresini buldum.

Impa Ticaret
Paçacı sokak, no5 Tahtakale

Mustafa Bey ( ilgili)

Supermax Blue Diamond Platinum - ihtilaf - 22/07/2013

Fidelio Üstadım,
Bendekiler karton kutuda beşerli halde,zaten 2 kutu yani 10 tane var.Bir kutuyu forumdan bir arkadaşım hediye etti.Diğer kutu bir alış verişte satıcılardan birinden gelmiş olmalı.
Selamlar

(22/07/2013, Saat: 13:18)fidelio1969 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sn ihtilaf ,

benim bahsettiğim ürün , şu an ebay da satılmakta , plastik kutuda..

bunlar karton kutuda olmalı.

ebaydaki satıcı istanbulda imiş. mümkün olursa istanbula gittiğimde biraz stokluk alacağım. aynısını bir daha ankarada bulamadım maalesef

Supermax Blue Diamond Platinum - kizilat - 04/10/2013

Bu jileti dun kullandim R89 ile gercekten kaliteli hint uretimi ancak ingiliz firmasi urettiriyor kaloteside ordan sanirim Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free