Geleneksel Tıraş Forumları
Semogue SOC Two Band Badger - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Semogue SOC Two Band Badger (/showthread.php?tid=1846)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - error... - 10/01/2014

(09/01/2014, Saat: 20:44)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimkinin de tüm kıllar elimde kaldı sorma gitsin. Big Grin
Yönetimden error için özel yasaklar konulmasını talep ediyorum. Smile

her yorumumun altına nazar boncuğu ve sanal kurşun dökme talep ediyorum Big GrinBig Grin

Ynt: Semogue SOC 2 Band Finest Badger - korhan - 10/01/2014

(10/01/2014, Saat: 11:05)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: her yorumumun altına nazar boncuğu ve sanal kurşun dökme talep ediyorum Big GrinBig Grin

Dün traş olurken korka korka kullandım fırçayı. Bir kıl döktü bir kıl döktü sormayın. Traştan sonrada bioxcin le köpürttüm bi tur :p Big Grin Big Grin

cepten gönderildi

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - error... - 10/01/2014

(10/01/2014, Saat: 12:39)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün traş olurken korka korka kullandım fırçayı. Bir kıl döktü bir kıl döktü sormayın. Traştan sonrada bioxcin le köpürttüm bi tur :p Big Grin Big Grin

cepten gönderildi

hocam nazar değmesin diye kimyasallara başvurup yakmayın fırçanızın başını sonra benden biliyosunuz olmuyorCoolCoolCoolBig Grin

Ynt: Semogue SOC 2 Band Finest Badger - korhan - 10/01/2014

(10/01/2014, Saat: 13:15)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam nazar değmesin diye kimyasallara başvurup yakmayın fırçanızın başını sonra benden biliyosunuz olmuyorCoolCoolCoolBig Grin

Bioxcin bu saç dökülmesi için olan şampuan üstadım.

Çok kıl döken bir domuzum vardı. Traş olurken hanımın yeğeni beni izliyordu. Bu da çok kıl döküyor saçları dökülüyor dedim
Yeğen patlattı hemen Smile Korhan amca sende dayımın kellik şampuanını kullan o zaman dökülmez dedi. Gülmekten traş olamadım. Big Grin

cepten gönderildi

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - Marvin - 10/01/2014

u5e5yhy7.jpg

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - Kaan - 10/01/2014

Semogue SOC 2; paylaştıkça artan zevk....

komşularım satsanıza fazlaları ikinci elde Smile

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - tipsol - 10/01/2014

Cok guzel bir firca, fiyatını sonuna kadar hak ediyor hatta fiyatından büyük isler yapıyor.

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - korhan - 10/01/2014

@kaan üstadım bırakın satmayı daha ikinciyi kullanmaya Kıyamam bile Wink

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - Kaan - 10/01/2014

öfff Smile

giftandcare den ilk siparişim bu olacak belli ki...

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - korhan - 10/01/2014

Juan ı severim anında dönüşler yapar paket 1-2 gün içinde kargoya olur, yaşadığınız şehire göre en fazla 11 gün içinde elinizde olur. Paketin içine mutlaka hediye olarak marvis atar Smile
Yanına birde sabun eklemeyi unutmayın komşum yanına yoldaş olur. Wink