Geleneksel Tıraş Forumları
Semogue SOC Two Band Badger - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Semogue SOC Two Band Badger (/showthread.php?tid=1846)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - sertaç - 16/05/2013

eşim beni öldürecek olsada bu hafta siparişi veriyorum bende çok merak ettim portföye eklemek lazım Smile

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - hedehodo - 16/05/2013

Bruno su anda elinde bu fircadan kalmadigini soyledi. Isterseniz once bir mail ile gorusun derim.

(16/05/2013, Saat: 10:39)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eşim beni öldürecek olsada bu hafta siparişi veriyorum bende çok merak ettim portföye eklemek lazım Smile

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - sertaç - 16/05/2013

(16/05/2013, Saat: 13:17)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruno su anda elinde bu fircadan kalmadigini soyledi. Isterseniz once bir mail ile gorusun derim.

(16/05/2013, Saat: 10:39)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eşim beni öldürecek olsada bu hafta siparişi veriyorum bende çok merak ettim portföye eklemek lazım Smile

shaving.ie den alıyorum neden bılmıyorum ama çok alıştım o siteye orada var gözüküyor ama hemen bi check edeyim bende

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - hedehodo - 16/05/2013

(16/05/2013, Saat: 13:50)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruno'ya semogue gecikmeleri için mail atmıştım yanıtı:

Hello Ercan,

We've had a shortage of some Semogue brushes, I'm expecting some more
to be delivered tomorrow. Besides that, I've had a problem with my
postal office this week, that damaged some packages and I promptly
told my customers, but I don't think they were Turkish.
I'd like to join the forum, but it's in Turkish and my Turkish is a
little rusty Smile
Thank you for your email.

Best regards from Portugal

Bruno

Bu hafta sanirim hepimiz saldirmisiz Bruno ya. Yarin yeni SOC 2 band partisi gelecegini soyle bu sabah ki maillesmemizde. Merakla bekliyorum... Sevgili eskiuye3315 hocamiza tavsiyeleri icinde tekrardan tesekkur ederim.

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - onur98 - 16/05/2013

Semogue kalitesinde tatminkar bir fırça.

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - mancho - 23/05/2013

Bu Bruno bana da geç göndermişti aylar önce. Sadece eposta cevaplarken hızlı sanırım Undecided

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - ihtilaf - 30/05/2013

20 mayıs payment
30 mayıs dispatch
40 mayıs delivered

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - ihtilaf - 30/05/2013

10 gün çok önemli değil,arayı bu kadar açmasını başkası hoş karşılamaz.

Satın alıp para ödedikten sonra,kuruluş yıldönümü indirimi gelmeden,Bruno yıldönümü indirimi yaptı.%20 indirim yani 21,22 Euro hesaba geri iade etti.Kaç satıcı bunu yapar düşünmek lazım.

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - hedehodo - 31/05/2013

Fircam az once elime ulasti, acikcasi neredeyse umidi kesmeye baslamistim. Aksam eve gidip denemek istiyorum. Indirim konusu sizin icin cok guzel Ihtilaf hocam. Keske bende yararlanabilsedim.

(30/05/2013, Saat: 16:17)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 gün çok önemli değil,arayı bu kadar açmasını başkası hoş karşılamaz.

Satın alıp para ödedikten sonra,kuruluş yıldönümü indirimi gelmeden,Bruno yıldönümü indirimi yaptı.%20 indirim yani 21,22 Euro hesaba geri iade etti.Kaç satıcı bunu yapar düşünmek lazım.

(30/05/2013, Saat: 15:42)detay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hele şükür.Geç olsun, güç olmasın diyeceğiz artık.Hayırlı olsun SOC II Band sağanağın İhtilaf Üstadım.

Semogue SOC 2 Band Finest Badger - ihtilaf - 31/05/2013

Güzel günlerde kullanın,backbone ve sertlik durumlarını çok merak ediyorum.
Pazartesi ödeme yaptıktan sonra ''perşembe indirim olduğuna dair newsletter ''geldi.Bir email yazdım ve Bruno sağolsun indirimi erken yaptı.

(31/05/2013, Saat: 12:56)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fircam az once elime ulasti, acikcasi neredeyse umidi kesmeye baslamistim. Aksam eve gidip denemek istiyorum. Indirim konusu sizin icin cok guzel Ihtilaf hocam. Keske bende yararlanabilsedim.

(30/05/2013, Saat: 16:17)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 gün çok önemli değil,arayı bu kadar açmasını başkası hoş karşılamaz.

(30/05/2013, Saat: 15:42)detay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hele şükür.Geç olsun, güç olmasın diyeceğiz artık.Hayırlı olsun SOC II Band sağanağın İhtilaf Üstadım.