Geleneksel Tıraş Forumları
geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu (/showthread.php?tid=1777)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - Miraç63 - 09/03/2013

Alışveriş yapacak arkadaşların aklı karışmasın sanırım sitenin geçici sorunuydu, düzeldi

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - candova - 11/04/2013

arkadaşlar kod süresi geçerliliğini yitirmiş yazıyor.

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - avsu07 - 11/04/2013

Bugün sepetimdeki ürünleri satın almak istediğimde aynı sorunu yaşadım. Kod süresi doldu hatası veriyor.

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - pars - 12/04/2013

God bless Matthew!

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - puchacz - 12/04/2013

(12/04/2013, Saat: 19:44)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Matthew az once kod guncellemesi yapti artik bundan sonra sorun olacagini sanmiyorum zamani yil ile sinirlamadi.iyi alisverisler.

Tesekkur ederiz sayin eskiuye3315 Smile

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - avsu07 - 13/04/2013

Sayın eskiuye3315 ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizin mesajınızı gördükten sonra sipariş vermek için siteye girdiğimde kod gireceğimiz bölümün görünmediğini gördüm. Yani indirimden hali hazırda yararlanamıyoruz. En son bu mesajı çekerken tekrar denedim, sonuç hüsran.ConfusedConfused

Size de zahmet verdik. Kusurumuza bakmayın.

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - Delidumrul - 13/04/2013

(13/04/2013, Saat: 01:49)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın eskiuye3315 ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizin mesajınızı gördükten sonra sipariş vermek için siteye girdiğimde kod gireceğimiz bölümün görünmediğini gördüm. Yani indirimden hali hazırda yararlanamıyoruz. En son bu mesajı çekerken tekrar denedim, sonuç hüsran.ConfusedConfused

Bu sorun ile karşılaştığınızda internet tarayıcınızı değiştirip deneyin muhtemelen sorunu çözeceksiniz.
Neden yapıyor bilmiyorum ama genelde bu sorunu Crom kullanırken yaşıyorum.Hemen başka bir tarayıcı açıyorum.

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - avsu07 - 13/04/2013

(13/04/2013, Saat: 10:19)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/04/2013, Saat: 01:49)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın eskiuye3315 ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizin mesajınızı gördükten sonra sipariş vermek için siteye girdiğimde kod gireceğimiz bölümün görünmediğini gördüm. Yani indirimden hali hazırda yararlanamıyoruz. En son bu mesajı çekerken tekrar denedim, sonuç hüsran.ConfusedConfused

Bu sorun ile karşılaştığınızda internet tarayıcınızı değiştirip deneyin muhtemelen sorunu çözeceksiniz.
Neden yapıyor bilmiyorum ama genelde bu sorunu Crom kullanırken yaşıyorum.Hemen başka bir tarayıcı açıyorum.

Evet, sorun Chrome'danmış, şimdi sorun yok. Siparişleri geçeyim bir an evvelSmileSmile Teşekkürler.

( Sayın eskiuye3315, tekrar teşekkür ederim.)

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - himone - 22/09/2013

arkadaşlar bu sitede paypal zorunlu mu? kredi kartı ile direk alışveriş yapamaz mıyız?

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - papazerigi - 22/09/2013

kredi kartı kullanabilirsiniz. En son alışverişimi ben kredi kartıile direkt yaptım. Değişmediyse yapılıyor.
Saygılarımla

(22/09/2013, Saat: 03:37)himone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bu sitede paypal zorunlu mu? kredi kartı ile direk alışveriş yapamaz mıyız?