Geleneksel Tıraş Forumları
Akıllı Telefon Tavsiyesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Akıllı Telefon Tavsiyesi (/showthread.php?tid=1774)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Akıllı Telefon Tavsiyesi - zorba58 - 17/11/2012

(16/11/2012, Saat: 22:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/11/2012, Saat: 22:15)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/11/2012, Saat: 21:57)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: n8 tıraş alet, şimdiki aletlerle kıyaslanmaz bile.
Doğru diyorsun Üstad;dediğn gibi N8 tıraş alet, şimdikilerle kıyaslanmaz bile...
Senle üre yarıştırmak ne haddime Üstadım??Yaşlı adamı kaale alma.Bıngıldağımdan çıka çıka ancak N8 fikri çıktı.Kusura bakma...

Ya lijun komşum niye öyle diyorsun Confused Sevdiğim saydığım bir komşumuzsun ben sana trip olarak yazmadım ki yoruma öyle yazdım. n8 kullandım s3 sahibiyim. Gerçekten alakaları yok, iki jenerasyon eski alet n8. Zaten symbianla olmaz o işler. n8'in tek güzelliği foto kalitesi. Ama akıllı telefon değil o.

Neyse sen boşver onu, alınıp da öyle yazma lütfen. Bir gün eskişehire gelirsen haber et de beraber bira içelim, biraz "yaşlı adam" tavsiyesi alayım hayat üzerine. Wink

(16/11/2012, Saat: 23:01)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lord Üstadım;Akşam akşam güldürdün beni.Allah güldürsün seni.
Yorumumla kimseyi yanlış yönlendirmemek adına ucuz bir alternatif diye önerdim bu telefonu.Dediğin gibi piyasada maserati,porsche,lamborghini formatında ne telefonlar var.Neyse...
Sen de benim sevdiğim,yazdıklarını soluksuz okuduğum,fikirlerini önemsediğim Üstad'lardansın.Bu sen tarafından böyle biline.Gelelim hayata dair yapacağımız teatrilere.Kelin merhemi olsa başına sürer misali Smile 44.5 yıllık hayatımı daha yeni yeni ayakları üzerine oturtabildim son 7 yıldır.Uzun mevzu.Şayet olur da gelirsem birgün Eskişehir'e bira da içeriz, rakı da içeriz diyalektik de yaparız.Ha bu arada unutmadan,senin de yolun Muğla'ya düşecek olursa beklerim her zaman,önemsediğim tüm forum arkadaşlarım gibi...
İyi akşamlar...

Hey hey beni de alın aranıza, benim de dostlarla kadeh tokuşturmaya ve sağlam tavsiyelere ihtiyacım var Big Grin Big Grin

Akıllı Telefon Tavsiyesi - Lord Sparhawk - 17/11/2012

Sen sus, sen daha yeni ameliyat oldun içki yasak sana. Big Grin

Akıllı Telefon Tavsiyesi - Wilkinson - 17/11/2012

(17/11/2012, Saat: 01:33)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: i phone tek geçerim .... en özel ve güzel olan o dur ...

O zaman Mustafa Sandaldan gelsin.

Akıllı Telefon Tavsiyesi - BigHillMe - 17/11/2012

htc hd2 ye android kurun 400-500 liraya muazzam 4.3 kapasitif ekranlı muhtesem kameralı gpsli bir telefon sahibi olun Big Grin

Akıllı Telefon Tavsiyesi - Linq - 17/11/2012

Bakiyorum raki, sohbet, muhabbet, kadehler tokusmus.
Forum da 1. yilini yeni doldurmus...
Bir forum zirvesi mi yapsak rakili, hossohbet bol muhabbet?

Bu arada ohtaran komşumla zorba komşumu karıştırdım kimsenin de sesi çıkmadı. Smile
yapacak bir şey yok balık hafızalıyım. Tongue

Akıllı Telefon Tavsiyesi - mancho - 17/11/2012

(17/11/2012, Saat: 16:38)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada ohtaran komşumla zorba komşumu karıştırdım kimsenin de sesi çıkmadı. Smile

Deveye sormuşlar hikayesi,

Dostumuzun kullanıcı ismi de ohtaran değil, ohtararan Big Grin

(17/11/2012, Saat: 18:08)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/11/2012, Saat: 16:38)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada ohtaran komşumla zorba komşumu karıştırdım kimsenin de sesi çıkmadı. Smile

Deveye sormuşlar hikayesi,

Dostumuzun kullanıcı ismi de ohtaran değil, ohtararan Big Grin

o anlıyordur beni Big Grin

Akıllı Telefon Tavsiyesi - _Olgun_ - 17/11/2012

Tüm dünya ülkerindeki en pahalı Apple ürünleri ülkemizde.
Konu para ise özellikten ziyada "özel"liğe vurgudur İphone.

Telefona gelirse, 4.2 JB andorid in geleceğini görmek istiyorsanız
1GB ram i olan 1.2 ghz işlemcili , ama HTC Sony Samsung marka telefonlar alınmalı. Çünkü yazılım desteği (özellikle HTC) bu markalarda hep aktif.

Geri kalan kamera pikseli, ekran boyutu vs para ve isteğe kalmıştır.
Çünkü 1.4 çift çekirdekte akıcı, 1.4 dört çekirdek de aynı seviye oyunu oynatır. Çekirdek esprisi program için değil, ilerde çıkacak olan HD oyunlar için adım olacaktır.

Özetle , 4'2 ekran için verdiğiniz örnek veya Galaxy S2
4'6 üstü ekranlardan zevk alacaksınız S3 en doğru tercih şuan..

Akıllı Telefon Tavsiyesi - eggman - 17/11/2012

(17/11/2012, Saat: 19:44)_Olgun_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm dünya ülkerindeki en pahalı Apple ürünleri ülkemizde.
Konu para ise özellikten ziyada "özel"liğe vurgudur İphone.

Telefona gelirse, 4.2 JB andorid in geleceğini görmek istiyorsanız
1GB ram i olan 1.2 ghz işlemcili , ama HTC Sony Samsung marka telefonlar alınmalı. Çünkü yazılım desteği (özellikle HTC) bu markalarda hep aktif.

Geri kalan kamera pikseli, ekran boyutu vs para ve isteğe kalmıştır.
Çünkü 1.4 çift çekirdekte akıcı, 1.4 dört çekirdek de aynı seviye oyunu oynatır. Çekirdek esprisi program için değil, ilerde çıkacak olan HD oyunlar için adım olacaktır.

Özetle , 4'2 ekran için verdiğiniz örnek veya Galaxy S2
4'6 üstü ekranlardan zevk alacaksınız S3 en doğru tercih şuan..

Çok teşekkürler hocam detaylıca bir yorum oldu istediğim gibi.