Geleneksel Tıraş Forumları
MERKUR 47C - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: MERKUR 47C (/showthread.php?tid=1766)

MERKUR 47C - pars - 15/11/2012

Fırından yeni çıkmış, 34 kafası, 3 parçalı, uzun saplı, 89 a alternatif olabilir. Baya estetik olmuş.
£22,45 fiyatıyla(connaught) benim aklımı çelmeye başladı, Biraz resim ekleyelim:

1010.jpg

merkur47_1.jpg

merkur47_5.jpg

merkur47_2.jpg

117.jpg

414sCg14JoL.jpg

MERKUR 47C - Lord Sparhawk - 15/11/2012

Hiç beğenmedim, çok tipsiz. Ej' nin kibarlığının yanında çakma rolex misali absürd duruyor. Ayrıca o kafa ne kadar kalitesiz işçilik öyle, fotodan mı yoksa merkür azıtmış mı anlamadım. Bana uzak olsun.

MERKUR 47C - kumuca - 15/11/2012

bana da fena değilmiş gibi geldi Smile

MERKUR 47C - emiriko - 15/11/2012

Bana gillette lady tech'i animsatti Smile

MERKUR 47C - onur98 - 15/11/2012

Flaş patlamış fotolarda, flaşsız aydınlık bir ortamda görüntüler değişecektir diye düşünmekteyim.

MERKUR 47C - papazerigi - 15/11/2012

psyhco dostum. kendine gel. 3 parçalı ürün alacaksan EJden mühleden başkasına vereceğin her sterline yazık. Smile
gerçekten de ne tasarımı, ne işçiliği ne de fiyatı EJden iyi olmayan bu ürüne para vermeyi düşünmüyorsun herahlde. TS.co.uk da EJ lined 89 kargo dahil tam tamına 20 sterlin ve kullanım açısından da şu makinenin 89un eline su dökebileceğini sanmam.
Amanın dikkat. bari progress al, 34c al 37c .. buna para verme...
Saygılarımla

MERKUR 47C - pars - 16/11/2012

Lordun yazdıklarından sonra alet bitmiştir. Zaten bi fikir almak istediğim için başlık açmıştım, işe yaradi. Bu arada papazerigi dostum zaten Barley sahibiyken ve de yedek amaçlı aldığım de87 yi bile hiç kullanmadan satmışken aynı kafaya sahip bir baska aleti ne yapayim?

Progresin ucundaki uygun olmayan yere konmuş kelebek gibi duran parça durduğu surece bana uzak olsun.Futur aldim, ilk tıraşımı oldum. Yorumlamak için bir süre daha kullanacağım.

Hal böyleyken ibre yeniden 34C ye kaydi. Bekleyelim bakalım biraz daha.

MERKUR 47C - papazerigi - 16/11/2012

yok dostum ben bi daha 89 al demek istemedim. biliyorum sende olduğunu. ama hani demek istediğim 89 sınıfında ama ondan her açıdan aşağıda kalan bir makineye neden daha fazla para veresin.
bu arada futur maceran da pek hoş geçmemiş anlaşılan Smile
ben şu aralar bi 34c alacağım ama TS.co.uk dan stoklarda yok. Confused
Saygılarımla

MERKUR 47C - pars - 16/11/2012

Aksine muhteşemdi ilk futur deneyimim ama dediğim gibi bir süre daha bekleyip inceleme yazımı öyle yaznak istedim.

Cvp: MERKUR 47C - asimunalan - 04/04/2019

Konuyu hortlatacağım Big Grin

Razorus'dan 4-5 ay önce aldım ve severek kullanıyorum.Ellerim büyük olduğundan sapı rahat ve ağırlığıda gayet iyi.bu sabah derby premium ve cella sabun ile kullandım ve çok harika bi traş deneyimi yaşattı. hoş yumuşak bir kesime sahip tavsiye ederim.