Geleneksel Tıraş Forumları
Karikatürler - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Karikatürler (/showthread.php?tid=1742)

Cvp: Karikatürler - izbe - 03/01/2016

(02/01/2016, Saat: 22:50)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TR de yaşayıp kendinden , inancından emin olmak isteyenler önce Turan Dursun eleştirilerini okumalıdır...

Yazmayayim yazmayayim dedim ama dayanamadim. Amacim polemik olusturmak ve/veya mevcut polemige benzin dokmek olmadigi halde bu forumda uye oldugum tarihten bu yana gordugum en kiskirtici cumle bu.

Turan Dursun okumayinca inancimdan emin olamiyor muyum? Turan Dursun inanc testini gecemezsem gercek inanan olmuyor muyum? Veya tam tersi durumda ateist olsa idim yine Turan Dursun mu okumaliydim.

Bu basliga daha fazla mesaj yazmayacagim. Zira hemen bu saatte acik bir kitapci bulup "Turan Dursun ile 20 soruda inanc testi" ni almaya gidiyorum.

Cvp: Karikatürler - neoromancer - 03/01/2016

(03/01/2016, Saat: 00:12)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazmayayim yazmayayim dedim ama dayanamadim. Amacim polemik olusturmak ve/veya mevcut polemige benzin dokmek olmadigi halde bu forumda uye oldugum tarihten bu yana gordugum en kiskirtici cumle bu.

Turan Dursun okumayinca inancimdan emin olamiyor muyum? Turan Dursun inanc testini gecemezsem gercek inanan olmuyor muyum? Veya tam tersi durumda ateist olsa idim yine Turan Dursun mu okumaliydim.

Bu basliga daha fazla mesaj yazmayacagim. Zira hemen bu saatte acik bir kitapci bulup "Turan Dursun ile 20 soruda inanc testi" ni almaya gidiyorum.

@izbe Komşum...İlkbaşta aynı niyette olduğumu bildirmek isterim..yani ne bir polemik nede kışkırtma niyetiyle yazılmış satırlar bunlar...yorumumun bir bölümünden alıntı yaparak edindiğiniz sonucun, tümünün ortaya çıkardığı anlamla çeliştiğini düşünüyorum...'',illaki kendini donatmak isteyenler''e yapılmış bir tavsiye sadece...yoksa bu konuda herhangi bir yazarın propagandasını yapacak kadar derdim değil bu meseleler...herkesin inancı, değerleri kendini bağlar neticede..iyi akşamlar

Karikatürler - hknz - 03/01/2016

Semazenlerle ilgili karikatür de Mevlana elestirisi yok, bence semazenligin bir kazanç unsuru haline getirilmesine gönderme var zira arastirilacak olursa semazenlerin sema ayinleri dışında dönmesi mevlana derneği ya da konya büyükşehir belediyesi tarafından (tam olarak bilmiyorum) yasaklanmış durumda.

Cvp: Karikatürler - hknz - 03/01/2016

Mevlanayı ya da sözlerini haşa ti ye alacak biri değilim, karikatürü Mevlanayı eleştirmek için değil semazenligi soytariliga cevirenleri eleştirmek için ekledim. turan dursun gibilerinden de hiç hazzetmem.

Cvp: Karikatürler - flame2013 - 03/01/2016

@hknz hocam karikatürü paylaştığın için Mevlana'yı ti ye alıyorsun gibisinden kafam da herhangi bir düşünce olmadı. Daha önce de belirttiğim gibi Mevlana'nın sözü kısmına takıldım. Farklı şekilde yorumluyoruz o ayrı konu. Ticari anlam da kullanılması konusuna bende karşıyım. Daha önce de belirttim. Fakat konu anlamsız şekilde farklı yerlere çekiliyor.

Cvp: Karikatürler - hknz - 03/01/2016

Ben sözün evrildigine pek dikkat etmedim, aslında haklılık payınızda var o konuda ,hassasiyetinizi anlıyorum.

Cvp: Karikatürler - mancho - 10/01/2016

201211295153912.jpg

Cvp: Karikatürler - Aleksey - 10/01/2016

(10/01/2016, Saat: 17:26)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 201211295153912.jpg

Big Grin

Cvp: Karikatürler - ckeskin - 10/01/2016

2ltpti1.jpg

Karikatürler - hknz - 11/01/2016

a18a8191bff2e3ba53396bc9b91d25fa.jpg