Geleneksel Tıraş Forumları
En son ne bitirdiniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: En son ne bitirdiniz? (/showthread.php?tid=1730)

Cvp: En son ne bitirdiniz? - dikdik_s - 25/03/2019

@Zeyes
Bu rebul iclerinde en sevdigim benimde. Spreyli sisesi oldugunu bilmiyorudum. Tıras sonrası dediginiz gibi yakıyor, sentetik hissiyatlı bir urun. Ama kokusu guzel. Parfum gibi arada suruyorum ben, ev icinde banyo sonrası.

En son ne bitirdiniz? - Zeyes - 25/03/2019

(25/03/2019, Saat: 19:19)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Zeyes
Bu rebul iclerinde en sevdigim benimde. Spreyli sisesi oldugunu bilmiyorudum. Tıras sonrası dediginiz gibi yakıyor, sentetik hissiyatlı bir urun. Ama kokusu guzel. Parfum gibi arada suruyorum ben, ev icinde banyo sonrası.
@dikdik_s

Komşum, ben de son zamanlarda işyerine götürmüştüm, tıraştan saatler sonra, gün içinde sürüyordum. Gerçekten güzel kokuyor. Bu spreyli şişeyi de yanlış hatırlamıyorsam, metro marketten almıştım.

Keyifli günler.

———————
Nice and clean.

En son ne bitirdiniz? - Zeyes - 02/04/2019

Nivea Men Tıraş sonrası Balsam- hassas.

Yaz gelmeden bittiği iyi oldu. Losyon ve kolonyalara yer açıldı.

———————
Nice and clean.

En son ne bitirdiniz? - Zeyes - 04/04/2019

51f4b393c14759b86c93622b18abdaae.jpg

Nemlendirmesi ile köpüğü ile kokusu ile çok memnun kaldığım bir üründü. Stoklar biraz eridikten sonra tekrar almayı düşünürüm.

———————
Nice and clean.

Cvp: En son ne bitirdiniz? - batucan72 - 05/04/2019

Merhaba Komşularım,

Sandal Ağacı özlü Mühle sabunu bitirdik, hayırlısıyla. Balsamını o kadar çok sevmiştimki, aynı performansı sabundan da bekledim. Beklediğim gibi çıkmadı ama kötü de değildi. Tekrar alır mıyım derseniz: "Hayır" derim.

3145nyu.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Ayhandulgar - 05/04/2019

Ama porselen kabı çok güzel komşum ben bir ara kabı için almayı bile düşündüm.

Cvp: En son ne bitirdiniz? - jegal - 05/04/2019

@Ayhandulgar Komşum bilgin bu boylarda porselen kaseler a101 lerde oluyor

Cvp: En son ne bitirdiniz? - batucan72 - 06/04/2019

(05/04/2019, Saat: 22:19)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama porselen kabı çok güzel komşum ben bir ara kabı için almayı bile düşündüm.

Merhaba Komşum,

Porselen kaseye diyecek yok. Başka sabunlarla değerlendireceğim.

Saygılar.

Cvp: En son ne bitirdiniz? - ismailinbiri - 07/04/2019

Baharatlı kokusunu beğenmiştim, yoğun köpüğü yoktu ama koruyuculuğu iyiydi. Soğuk sıkım olduğu için ara ara kullanımla bir yılı geride bıraktık. Yerini tabac porselen kase aldı şimdilik Cool
33achew.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - AbuzTech - 05/05/2019

En az 3 yıldır arada kullandığım Arko Cool tıraş kremim bugün itibariyle bitti. Neredeyse her köşede bulunan ve ulaşması en kolay tıraş kremi olarak bence gayet iyi bir performansa sahip ama ben denenecek diğer krem ve sabunlar nedeniyle bir süre yenisini almam herhalde.

98emuh.jpg