Geleneksel Tıraş Forumları
En son ne bitirdiniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: En son ne bitirdiniz? (/showthread.php?tid=1730)

En son ne bitirdiniz? - mckemal - 02/06/2013

erasmic stick
69p7pk.jpg

En son ne bitirdiniz? - Delidumrul - 04/06/2013

(01/06/2013, Saat: 15:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella'yı geniş bir tasa basın krem gibi değil sabun gibi,tıraştan bir iki dakika önce üzerine bir iki tatlı kaşığı su dökün,suyu silkelenmiş fırçayı geniş kaptaki cella üzerinde çevirerek Tabac kıvamında köpük alırsınız Idea

Bu yöntemi sabunu kendi tasından çıkarmadan dün gece denedim harika sonuç verdi.
Ben, fırçadaki suyu tamamen sıktım ve fırçada olması gereken (göz kararı) kadar suyu sabun üzerine döküp 1-2 dakika beklettim sonuç harika.
Suyu yinede az tutmakta fayda var eğer az gelirse sonradan takviye yapılabilir.
Sanırım bu yöntem bütün sabunlarda en uygun sonucu verecektir.

En son ne bitirdiniz? - ihtilaf - 05/06/2013

Bütün sabunlarda işe yarıyor.
Tallow,palm,gliserin...
Geniş kap olmasının avantajı,finest fırçayı çevirdikçe rahat sabun yükleniyor,fırçayı çevirdikçe tekrar yükleme kendiliğinden oluyor,su ilavesi, gerekirse yine aynı kap'a su ilavesi köpük kıvamını kremaya çeviriyor.
Kısaca tek kapta iş bitiyor.

(04/06/2013, Saat: 23:55)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/06/2013, Saat: 15:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella'yı geniş bir tasa basın krem gibi değil sabun gibi,tıraştan bir iki dakika önce üzerine bir iki tatlı kaşığı su dökün,suyu silkelenmiş fırçayı geniş kaptaki cella üzerinde çevirerek Tabac kıvamında köpük alırsınız Idea

Bu yöntemi sabunu kendi tasından çıkarmadan dün gece denedim harika sonuç verdi.
Ben, fırçadaki suyu tamamen sıktım ve fırçada olması gereken (göz kararı) kadar suyu sabun üzerine döküp 1-2 dakika beklettim sonuç harika.
Suyu yinede az tutmakta fayda var eğer az gelirse sonradan takviye yapılabilir.
Sanırım bu yöntem bütün sabunlarda en uygun sonucu verecektir.

En son ne bitirdiniz? - eskiuyemnt - 02/09/2013

Fitjar ve Mike's sabunlar..

Biraz özlemek iyi gelicek bu ikisini Smile

En son ne bitirdiniz? - martin - 03/09/2013

Bunun içinde deterjan vaaaaarrrrrrrr

(02/06/2013, Saat: 14:49)mckemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: erasmic stick
69p7pk.jpg

En son ne bitirdiniz? - martin - 03/09/2013

Tabac deodarntlardan 3 cüsünü bitirdim. Artık türkiyeye göndermiyorlar. yurt dışına çıkınca stok yapacam

(04/11/2012, Saat: 00:49)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac aftershave bitti. Yenisini de alamadım daha. Sad

En son ne bitirdiniz? - pars - 03/09/2013

martin hocam o mesajı yazalı on ay olmuş. O köprünün altından çok sular aktı. Stoğum oldukça sağlam. Connaught ya da ts.co.uk ile kapışırım tabac konusunda.

jws.gif

(03/09/2013, Saat: 02:00)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac deodarntlardan 3 cüsünü bitirdim. Artık türkiyeye göndermiyorlar. yurt dışına çıkınca stok yapacam

(04/11/2012, Saat: 00:49)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac aftershave bitti. Yenisini de alamadım daha. Sad

En son ne bitirdiniz? - BigHillMe - 03/09/2013

iha şap
eridi bitti gitti ıslak bırakmışım
bir kaşık toz şeker gibi bir manzarayla
karşılastım bugün baktıgımda Sad

En son ne bitirdiniz? - candova - 03/09/2013

(03/09/2013, Saat: 01:58)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun içinde deterjan vaaaaarrrrrrrr

(02/06/2013, Saat: 14:49)mckemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: erasmic stick
69p7pk.jpg

stickte de var mı hocam

En son ne bitirdiniz? - eskiuyemnt - 03/09/2013

bunun da dibini gördük şükürSmile

n3w292.jpg