Geleneksel Tıraş Forumları
En son ne bitirdiniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: En son ne bitirdiniz? (/showthread.php?tid=1730)

Cvp: En son ne bitirdiniz? - koolandgang - 23/12/2015

Ben ne zaman bu sayfaya bir şey yazabileceğim acaba Huh

Cvp: En son ne bitirdiniz? - ckeskin - 23/12/2015

Ortalama 1 sene Big Grin

Ancak 3017 filan yapmam lazım belki o zaman 1 sene Wink

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Aleksey - 23/12/2015

(23/12/2015, Saat: 13:33)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ancak 3017 filan yapmam lazım belki o zaman 1 sene Wink

3017'yi sadece ürünler bitsin diye yapmıyoruz. Bu disiplini ürünü daha iyi tanımak, üründen aldığı verimi arttırmak için kullananlar ilk gruba göre çoğunlukta. Her ürünün köpürme karakteristiği, gerektirdiği ürün/su oranı farklı olduğu için sürekli kullanımda eliniz alışıyor artık, istisnasız muazzam tıraşlar elde ediyorsunuz eğer size uymayan bir ürün kullanmıyorsanız. Cella'yı sevmezdim ben, ama neredeyse 3 hafta oldu. Her kullanışımda şaşırtıyor beni, kaldı ki bir çok farklı gruptan sabun krem de kullandım. Ayrıca ürünlerin de azaldığını bittiğini görmek keyif verici. Sıkılmam derseniz tavsiye ederim bu disiplini, ben yararını görüyorum.

Sevgili @Aleksey ,
Ben biliyorum, biliyorum derken burada öğrendim 3017'nin ne olduğunu da, ben sadece hızlı bitirmek noktasından yaklaştım.Yoksa dedikleriniz zaten çok mantıklı.Ama bana pek uymuyor.Alp disiplini haricinde disiplin tanımam dermişim Smile
Ben daha ziyade o günkü ruh halime göre bir ürün seçiyorum. Hergün farklı kokular, tatlar denemek de bu işin zevkli kısmı.Bu tarafını seviyorum yani.Parfümden kalma bir alışkanlık.

Cvp: En son ne bitirdiniz? - msakalli - 23/12/2015

(23/12/2015, Saat: 13:46)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3017'yi sadece ürünler bitsin diye yapmıyoruz. Bu disiplini ürünü daha iyi tanımak, üründen aldığı verimi arttırmak için kullananlar ilk gruba göre çoğunlukta. Her ürünün köpürme karakteristiği, gerektirdiği ürün/su oranı farklı olduğu için sürekli kullanımda eliniz alışıyor artık, istisnasız muazzam tıraşlar elde ediyorsunuz eğer size uymayan bir ürün kullanmıyorsanız. Cella'yı sevmezdim ben, ama neredeyse 3 hafta oldu. Her kullanışımda şaşırtıyor beni, kaldı ki bir çok farklı gruptan sabun krem de kullandım. Ayrıca ürünlerin de azaldığını bittiğini görmek keyif verici. Sıkılmam derseniz tavsiye ederim bu disiplini, ben yararını görüyorum.

Üstadım, 3017 'nin kapsamına tüketim malzemesi olarak her türlü tıraş ürünü dahil mi? Yoksa, kapsam çoğunlukla sabun, krem vs. tarz ürünler mi?

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Saltuk - 23/12/2015

Ben de yapacagim ama bitirmeme takintisi var bende de. Dolabima bir kez giren urun hep orada kalmali diye hissediyorum. Tam bitecek oluyor birakiyorum biraz. Parfumlerim icin de oyle. Dibinde kaliyor biraz bitirmiyorum. Allah muhafaza biter de atarim tarihe karisir falan Big Grin

(23/12/2015, Saat: 14:48)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de yapacagim ama bitirmeme takintisi var bende de. Dolabima bir kez giren urun hep orada kalmali diye hissediyorum. Tam bitecek oluyor birakiyorum biraz. Parfumlerim icin de oyle. Dibinde kaliyor biraz bitirmiyorum. Allah muhafaza biter de atarim tarihe karisir falan Big Grin

Demek yalnız değilim Smile Ama ben de sadece parfümle ilgili bu.Hepsinin dibinde bir kaç kullanımlık vardır.

Cvp: En son ne bitirdiniz? - theunnamed - 01/01/2016

2015’in son biteni

th.jpg

En son ne bitirdiniz? - Turhan84 - 06/01/2016

d926255d5040e53a4ad07fc22b3c4d4d.jpg
Çok beğendiğim ve zevkle kullandığım bir urundu. Simdi sırada truefitt no:10 var. Bir daha alirmiyim? Kesinlikle. Smile kullanmayan arkadaslarada şiddetle tavsiye ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk