Geleneksel Tıraş Forumları
En son ne bitirdiniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: En son ne bitirdiniz? (/showthread.php?tid=1730)

Cvp: En son ne bitirdiniz? - emre-sti - 13/07/2015

Caties Bubbles LPV deneme sürümü bitti gönderen naayi teşekkürler

RE: En son ne bitirdiniz? - naayi - 14/07/2015

(13/07/2015, Saat: 03:37)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırada ne vardı hocam açıkcası merak ettim?
Son seyahatimde toparladığım birkaç tane parfüm var, Coolwater, Allure HX, The One, Terre D'Hermes, La Nuit DH vs gibi. Sırada bunlar var Smile

@Hellhound sağolsun niş parfümleri soktu kafama biraz, ama envanter bu kadar doluyken parfüme alımına ara verdim 1-2 seneliğine Wink

RE: Cvp: En son ne bitirdiniz? - naayi - 14/07/2015

(13/07/2015, Saat: 10:32)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caties Bubbles LPV deneme sürümü bitti gönderen naayi teşekkürler
Hocam nasıl buldun sabunu?

Cvp: En son ne bitirdiniz? - btoprak - 14/07/2015

En son Paşabahçe Misket Limonu kolonya ile Vakko Parfüm bitti. Kolonya yerini başka birine bırakmadı şimdilik ama parfüm yerine "Atelier Rebul Bergamot ve Paçuli" ile devam ediyorum.

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Aleksey - 14/07/2015

(14/07/2015, Saat: 00:39)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son seyahatimde toparladığım birkaç tane parfüm var, Coolwater, Allure HX, The One, Terre D'Hermes, La Nuit DH vs gibi. Sırada bunlar var Smile

@Hellhound sağolsun niş parfümleri soktu kafama biraz, ama envanter bu kadar doluyken parfüme alımına ara verdim 1-2 seneliğine Wink

Niş parfüm tecrübem Creed Aventus, Killian Straight to Heaven ve TF ile sınırlı olsa da bence bir an önce bu sulara atla derim naçizane hocam. Hellhound'un aramızda olması büyük nimet bu açıdan. Yaz bitmeden AdP kaşıntım var ama elimdekiler ile sınırlıyorum şimdilik kendimi yoksa parfüm dünyası uçsuz bucaksız, ve çok daha maliyetli. Sad

RE: Cvp: En son ne bitirdiniz? - naayi - 14/07/2015

(14/07/2015, Saat: 01:02)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Niş parfüm tecrübem Creed Aventus, Killian Straight to Heaven ve TF ile sınırlı olsa da bence bir an önce bu sulara atla derim naçizane hocam. Hellhound'un aramızda olması büyük nimet bu açıdan. Yaz bitmeden AdP kaşıntım var ama elimdekiler ile sınırlıyorum şimdilik kendimi yoksa parfüm dünyası uçsuz bucaksız, ve çok daha maliyetli. Sad
Atlamak kolay da işin sonunda boğulmak da var Wink

Cvp: En son ne bitirdiniz? - emre-sti - 14/07/2015

(14/07/2015, Saat: 00:40)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam nasıl buldun sabunu?
koruyuculuk iyi ama biraz yavan buldum nedense bir tabac, coloniali gibi değildi sadece işini yapan bir sabun gibiydi

Cvp: En son ne bitirdiniz? - OnLyTNT - 15/07/2015

İmpa' dan Mustafa Bey' in gönderdiği EJ Limes & Pomegranate krem ve losyon bitti. Geçen gün Martin amcanın lavantalı sabununu bitirmiştim. Ufaktan bir şeyler bitmeye başladı Smile.

En son ne bitirdiniz? - Chinaski - 21/07/2015

Proraso Eucalyptus Menthol tıraş öncesi krem. Uzun süredir her tirasta düzenli kullaniyorum. Gerek nemlendirme gerekse sakalı yumusatma ve cildi ferahlatma konularında başarılı. Benim gibi her gün tıraş öncesinde yüz yıkama jeli kullaniyorsaniz, üstüne tıraş öncesi bir ürün kullanmak gerekiyor illa ki. Ben bu üründen memnun kaldım, bir kaç ürün daha denedikten sonra tekrar alabilirim.
9c4d5040b7c49348831699485ed73f92.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - ts9funk - 21/07/2015

Arko moist bitirdim,arko fp oranına göre gayet iyi..