Geleneksel Tıraş Forumları
Hacı Şakir Sabun - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Dışı Kozmetik (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Konu Başlığı: Hacı Şakir Sabun (/showthread.php?tid=1499)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Hacı Şakir Sabun - zorba58 - 29/08/2012

Bir de şunu deneyin:
MnIQazwO5Fn.jpg

Hacı Şakir saf sabun sevenler bunu es geçemezler. Bu olmadan bir banyom geçmez. Duş jelleri ile temizlendiğimi hissetmiyorum. Annemin ördüğü lifler ve duru türk hamamı. Banyoda muazzam bir koku: aynı Hamam Smile

Hacı Şakir Sabun - martin - 29/08/2012

kokusu güzel de içinde EDTA ve titanyum dioksit gibi ve de hatırlayamadağım o kadar çok kimyasal var ki

Hacı Şakir Sabun - Lord Sparhawk - 29/08/2012

(29/08/2012, Saat: 01:17)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokusu güzel de içinde EDTA ve titanyum dioksit gibi ve de hatırlayamadağım o kadar çok kimyasal var ki

Söz konusu hacı şakirse yemişim titanyumunu dioksitini diyorum, o kadar da olsun artık canım. Herşeyin de içindekileriyle yaşanmaz. Arko sabunun da çok masum olduğunu düşünmüyorum kişisel olarak.

Hacı Şakir Sabun - ihtilaf - 29/08/2012

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(29/08/2012, Saat: 01:25)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/08/2012, Saat: 01:17)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokusu güzel de içinde EDTA ve titanyum dioksit gibi ve de hatırlayamadağım o kadar çok kimyasal var ki

Söz konusu hacı şakirse yemişim titanyumunu dioksitini diyorum, o kadar da olsun artık canım. Herşeyin de içindekileriyle yaşanmaz. Arko sabunun da çok masum olduğunu düşünmüyorum kişisel olarak.

hepsinde var tabi ama siz yine de yemeyin bence Smile

Hacı Şakir Sabun - Lord Sparhawk - 29/08/2012

(29/08/2012, Saat: 01:32)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hepsinde var tabi ama siz yine de yemeyin bence Smile

Yok ben o zaman dersimi güzelce almıştım zaten. Big Grin

ben de aynını uzun zaman denedim ama iyi yıkamıyor bardakları ç,iziyor diye hanım isyan etti eskilere döndük. Çamaşır deterjanını boraks+toz sabun+soda ile kendim hazırlıyordum iyi de yıkıyordu ama sonra çamaşır topu aldım onda hiç bir kimyasal yok fiziksel güçle kiri ayrıştırıyor.

(29/08/2012, Saat: 00:52)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sararma gibi bir sorun gormedim ben ..
BulasIk makinesinde parlatmada elma sirkesi deterjan kisminda nette cok bulunan boraks karisim kullaniyorum . O bilinen markalari kullanmiyorum zararli icerik oldugu icin . hatta ABD de arkadasima sordum bizde o tarz karisima gerek yok cunku icerikte o zararli malzemeyi bizde koymuyorlar demisti Smile nasil cifte standart ...Markada en iyisi en pahalisi Smile

Hacı Şakir Sabun - ihtilaf - 29/08/2012

çamaşır topu gerçekten işe yarıyormu beyazlarda nasıl
mıknatıslı olanları var seramik saçma bilyeli olanlar var sizin kullandığınız nedir

benimki mıknatıslı

beyazlarda biraz kosla ya da elma sirkesi koyarsanız sonuç gayet başarılı

(29/08/2012, Saat: 02:21)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çamaşır topu gerçekten işe yarıyormu beyazlarda nasıl
mıknatıslı olanları var seramik saçma bilyeli olanlar var sizin kullandığınız nedir

Hacı Şakir Sabun - Azubel - 29/08/2012

Hacı şakir markasını hisselerinin büyük bölümünü Colgate satın aldı 92 de

Hacı şakirin logosunun, çapraz 2 anahtardan olustuğunu, ve bu anahtarların hamam kapısı anahtarını temsil ettiğini biliyormuydunuzSmile