Geleneksel Tıraş Forumları
Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça (/showthread.php?tid=14657)

Sayfalar: 1 2

Cvp: RE: Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - ferencpuskas - 14/12/2022

(13/12/2022, Saat: 17:21)Bakkal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Permasharp en keskin jiletlerden birisidir. Feather, kai ve sarı 7 o'clock varsa deneyin ama sizin sorununuz bence bıyık bölgesindeki kılları çok fazla yumuşatamadınız için oluyor. Orada biraz daha fazla çalışın ya da ilk perdede bıyık bölgesini almayıp sabunu temizleyerek 2. perdede almayı deneyin.

¶¶¶ ¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

Teşekkürler cevabınız için, belki de dediğiniz gibi o bölgeyi yeterince yumuşatamıyorum. Bir de yüzümde kıl yoğunluğunun en fazla ve en sık olduğu bölge burası. Bir dahaki tıraşta tavsiyelerinizi uygulayacağım mutlaka.

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - ferencpuskas - 08/04/2023

Merhaba arkadaşlar ben almış olduğum bu ürünleri satmak istiyorum, forumda nasıl konu açabilirim acaba? Konu açmayı denedim ama onaylanmadı sanırım.

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - Ömer t. Katı - 09/04/2023

Satilik alinik bölümünden satabilirsin. Ancak nedenini merak ettim. Niçin satmak istiyorsunuz? Galiba tahriş yaşadınız.

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - mustafa03 - 09/04/2023

Merhabalar satmak istediğiniz ürünler ve fiyatları nedir acaba?

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - ferencpuskas - 09/04/2023

(09/04/2023, Saat: 13:39)Ömer t. Katı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satilik alinik bölümünden satabilirsin. Ancak nedenini merak ettim. Niçin satmak istiyorsunuz? Galiba tahriş yaşadınız.

Merhaba, oradan ilan açmayı denedim ancak onaylanmadı sanırım. Biraz nakit ihtiyacından dolayı satmak istiyorum açıkçası, ürünlerle ilgili herhangi bir problem yaşamadım.

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - ferencpuskas - 09/04/2023

(09/04/2023, Saat: 17:31)mustafa03 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar satmak istediğiniz ürünler ve fiyatları nedir acaba?

Mühle Rocca R96 Jet Siyah Tıraş Makinesi: 2000 TL
Mühle Porsuk Kılı Tıraş Fırçası: 1000 TL

zkxf5hx.jpg

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - Mecanica - 10/04/2023

Bir ömür kullanılacak ürünler aslında. Bende de r96 normal var yanına sentetik muhle bakınıyorum.

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - ferencpuskas - 16/04/2023

İlgilenen arkadaşlar için ilan hala günceldir.

Cvp: Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça - ferencpuskas - 16/04/2023

(10/04/2023, Saat: 01:51)Mecanica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ömür kullanılacak ürünler aslında. Bende de r96 normal var yanına sentetik muhle bakınıyorum.

Evet evladiyelik ürünler ama ihtiyaçtan dolayı satmak zorundayım, yoksa oldukça memnunum.