Geleneksel Tıraş Forumları
Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem (/showthread.php?tid=13517)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - zorsakal - 22/01/2021

Çok güzel haber..firmayı bu cesaretli ,yenilikçi (hatta Türkiye için bu sektörde devrimsel) hareketinden dolayı tebrik ediyorum..
Ben de deneyeceğim.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - İmam Fatip - 22/01/2021

Henüz çok erken biliyorum ama tıraş kremi ile ilgili çalışmalarınız olacak mı acaba?

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Disconnect - 22/01/2021

(22/01/2021, Saat: 12:40)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirme için teşekkürler,
Bende az önce Basri Bey ile görüştüm, PTT ile görüşeceklerini ve sorunu gidereceklerini belirtti. Ayrıca sizin de belirttiğiniz gib karma paket yapacaklarmış 1-2 güne kadar. Deneme amaçlı kullananlar özellikle mentollüyü beğenmişler.
Bu bilgilere ek olarak, belirli bir süre sonra fırçanın kullanımını kolaylaştıracak plastik ve sağlam bir kapta satışa sunulacağını belirtti. Güzel gelişmeler..

Şimdi baktım kargo olayını düzeltmişler , birkaç ürün eklesenizde tek kargo çıkıyor.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - necatiatceken - 22/01/2021

Ben hem destek hemde deneme amacıyla aile bireylerine de sipariş ettim . Umarım beklentiyi karşılar , karşılamasa bile bu tarz bir işe cesaret etmeleri bile çok güzel olmuş.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - klasik63 - 22/01/2021

Bende tüm yeni ürünlerden birer adet bir adette ilk sabundan sipariş verdim. Kargo 5.5 TL oldu

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Ali Desidero - 22/01/2021

2 adet aldık hayırlısı. Umarım severim

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - ekindgn - 22/01/2021

(22/01/2021, Saat: 12:00)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekin hocam ilk versiyonu denemiş ve beğenmiştim. Bana göre geliştirilmesi gereken noktalarını ve eksikliklerini de firma sahibiyle de paylaşmıştım. Tüm ürünlerden birer adet alıp deneme siparişi vereceğim. Firmayı da tebrik etmek istiyorum özverili çalışması için.

@marv komsum, bu geri donusler icin firmalar tonlarca para harciyor ki tuketicilerin ne dusundugunu ogrenebilmek icin.. bu nedenle -/+ geri donuler commise yariyor. Sagolsun Basri Bey, sanirim elinden geldigince bu geri donusleri dikkate aliyor. Bugun telefonla konuştuğumuzda Basri Bey: geleneksel tiras sevenler icin kapta uretim yapacagiz dedi, kendisine kap onerisinde bulundum. Bu yaklasim bile cok mutlu etti beni. Bu nedenle, -/+ geri donus cok faydali.
Yarin sabah Arko yerine Alsancak basayım fircaya dolu dolu Smile

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - arandur - 22/01/2021

İlk parti üründen hem arkadaşlara hediye etmiş, hem de berberime 2 adet vermiştim. Herkes beğendi ürünü. En önemli iki eksik kap ve kokusuzluk idi. Şimdi onlara da çözüm geliyor. Bir de karışık kutu sipariş şansı tanınırsa tekrar almak isterim.

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Soner - 22/01/2021

Tüketicinin sesine kulak veren bir üreticinin olması gelecek için umut verici. Klasik versiyonunu deneme fırsatım oldu başarılı bulmuştum.

Ülkemizde sabun kabı üreticisi bulmak gerçekten çok zor. Marmara nın bu üründe kullandığı kab bence sabun için ideal duruyor, kab üreticisi ile irtibata geçilebilir.

KewSJ7.jpg
lFAmTM.jpg

Cvp: Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem - Asktm - 22/01/2021

Bende yeni çeşitlerden birer tane sipariş geçtim. Alsancak sabunun yolu açık olsun.