Geleneksel Tıraş Forumları
Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti (/showthread.php?tid=12746)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - GecayS - 17/09/2020

(17/09/2020, Saat: 18:28)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum paslanmaz çelik aletleri çok severim. Bu alette radarımda. Ancak önce bir rex ambassador denemek istiyorum.

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk fırsatta yolluyorum kuzen [mention]shaving nick [/mention]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - shaving nick - 18/09/2020

(17/09/2020, Saat: 23:47)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk fırsatta yolluyorum kuzen [mention]shaving nick [/mention]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sağolasın Şafak abi, pek çok aleti deneyimleyebiliyoruz paylaşarak

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - sudüşleri - 18/09/2020

(17/09/2020, Saat: 17:50)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartından taksitli avans çekin. Misal Vakıfbank dan 1000 tl çekseniz 4 ay 38 tl faiz ekliyor. Zaten İmpa %3 indirimli. 30tl. Aynı fiyata gelecek. Diğer bankaları bilmiyorum bu arada. Maaş kartın okuduğu için ekledim. e47d32307ae0460fbcab8ddf32c930eb.jpg

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://hizliresim.com/1f1avN]1f1avN.jpg[/url]

Bende 4 taksite hiç faiz ve masraf çıkarmadı, diğer taksitleri seçince 1.19 dan hesaplıyor. Durduk yere kanımıza girecek alet ? Almayı düşünen varsa hızlı davransın

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - Perseus - 18/09/2020

Bu alet günlük tıraş olmaya uygun mudur? GC84 ile kıyaslandığında hangisi daha etkili günlük tıraşta?

Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - Serkan1221 - 18/09/2020

@Sudüşleri Komşum bankaya olan anlaşmanızda 1000 tleye kadar olan çekimlerde faizsiz veriyor olabilir. Bir de ben daha önceden çekmişliğim var. Ondan da faiz koyuyor olabilir.
Bu arada bir daha mı geleceksib Komşum dünyaya. İçinden geçiyorsa al gitsin

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - sudüşleri - 18/09/2020

(18/09/2020, Saat: 11:47)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sudüşleri Komşum bankaya olan anlaşmanızda 1000 tleye kadar olan çekimlerde faizsiz veriyor olabilir. Bir de ben daha önceden çekmişliğim var. Ondan da faiz koyuyor olabilir.
Bu arada bir daha mı geleceksib Komşum dünyaya. İçinden geçiyorsa al gitsin

Smile tek aldığımız tıraş aleti olsa haklısın komşum da bu aralar biraz fazla açıldım. Bir de denemediğim bir alete o kadar para vermek ne kadar mantıklı tartışılır. En son kısa sap progress almıştım ve genel anlamda memnunum. Artı olarak Muhle R41 ve R89 da var. Bu alet bana elimdekilerden farklı olarak değerince ne sunabilir orası meçhul. Tabiki gönül almak ister ama şartları çok da zorlamaya değmez diye düşünüyorum. Stoklarda kapalı tarak GC 0.84 olsa belki satın alma hususunda daha fazla isteğim olurdu.

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - mkeskus - 08/10/2020

Herkese merhaba komşularım. Ben denizde dayanamayıp bu aletten satın alanlardanım. Evet fiyatı çok pahalı. Ama inanın verilen o paraya değiyor. Çok tok bir alet ve tahriş yapmıyor. Evet ilginçtir ama dün akşam 4 perde Wilkinson jiletle tahriş yapmadı. Üstelik kullandığım sabunda more for you. Bilmiyorum ciltten mi kaynaklı ama diğer her türlü aletle boynumda ve dudak altımda tahriş yaşarken bunda olmadı. Bende dedim ki adamlar( ecnebiler) yapmış yahu. Yani diyeceğim o ki evet pahalı bir alet ama durumu olan almalı ve denemeli. Hani deseler adaya götüreceğin 3 şey ne olurdu diye; Rex alet, Thater fırça, Tabac sabun. Ama Rex illaki olacak yani.

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - Perseus - 02/11/2020

REx Envoy için önerebileceğiniz jiletler nelerdir?

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - arikanmd - 22/11/2020

Ben Rex Ambassador'un 4 ya da 5 ayarında Wilkinson jilet kullanıyorum. Kenarı çok düzgün olan bu jilet birçokları tarafından fazla tutulmaz, ancak bence ne çok keskin ne de fazla künttür. Rex'imi 3'e alıp envoy gibi yapınca yine mükemmel bir traş çıktı diyebilirim. Ancak bu ayarda yani alet mild olunca ilk perde de asla acele edip tam temizlemiyor fikrine kapılmamak lazım. ikincı perdeden sonra çıkan sonuç bu aletin gayet dengeli ve etkin olduğunu kanıtlıyor.

Cvp: Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti - arikanmd - 01/12/2020

bu aletin işçiliğinin mükemmel olduğunu söylemeliyim. ayda 1 pril ve yumuşak eskı bir dis fırcası ıle temilik yapınca pırıl pırıl oluyor. Bu evladıyelık aletten sonra zamak alet kullanmak istemezsiniz