Geleneksel Tıraş Forumları
Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Video (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları (/showthread.php?tid=12322)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cvp: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - jegal - 09/07/2020

@Berberbey yorumda biraz hata buluyorum günümüz şartlarında ithal malın ülkeye girişi ve bunun üzerine vergilerin eklenmesi fiyat yüksek olucak tabi abi

RE: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - muntazaman - 09/07/2020

Sizin yazdığınız fiyatı uçuk tabiri ile kimse fırça ya da başka bir ürün almaktan vazgeçmez ama yorumunuzun silinmesi ile en azından ben muhle türkiye ve bonnhere'den alışveriş yapmayı bırakmış oldum. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - Berberbey - 09/07/2020

(09/07/2020, Saat: 18:57)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berberbey yorumda biraz hata buluyorum günümüz şartlarında ithal malın ülkeye girişi ve bunun üzerine vergilerin eklenmesi fiyat yüksek olucak tabi abi
Fiyat konusunda kısaca açıklama yapılabilirdi.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - muntazaman - 09/07/2020

Ben sitemimi ilgili konuya yorum olarak yaptım. Bizim burada övdüğümüz işletmeler neyi hakediyorsa o yapılmalı. Herkesin bütçesi farklı. Kimine pahalı gelir kimine ucuz. Sonuçta herkes saygıyı hakediyor. Aksini yapana şahsen benim tahammülüm yok.

Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - muntazaman - 09/07/2020

Düzenleme: Benim yorumumu da silmişler. Sansür için teşekkür ederim Muhle Türkiye.

Muhle Türkiye ve bonnhere'ye sonsuz başarılar diliyorum.

Umarım çizgilerini hiç bozmazlar...

Cvp: RE: Cvp: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - İsmetaltan - 09/07/2020

(09/07/2020, Saat: 18:59)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat konusunda kısaca açıklama yapılabilirdi.

kesinlikle abi, hayret mühle şaşırttı beni o kadar saçma sapan olaylara sakince ve çözüm odaklı yaklaşırlarken, şaşırdım...
insan faktörünü unutmamak lazım sonuçta panikleyen bir personel veya konuya vakıf olmayıp öngöremeyen bir personel daha ne senaryola olabilir, açıklama yaparlar diye düşünüyorum daha önce farklı bir konuda küçük bir açıklama geldi lakin olayın aslı daha da karışıktı bize yansıyandan. bişey diyemedim...

MÜHLEDEN HİÇ ALIŞVERİŞİM OLMAMIŞTIR.

RE: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - Berberbey - 09/07/2020

(09/07/2020, Saat: 19:07)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düzenleme: Benim yorumumu da silmişler. Sansür için teşekkür ederim Muhle Türkiye.

Muhle Türkiye ve bonnhere'ye sonsuz başarılar diliyorum.

Umarım çizgilerini hiç bozmazlar...

Merak edip sizin yorumu okumak istemiştim. Yorum uçmuş.

Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - ahbap - 09/07/2020

Mühle Türkiye'ye ben de hiç yakıştıramadım.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - FearOfATG - 09/07/2020

(09/07/2020, Saat: 18:57)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berberbey yorumda biraz hata buluyorum günümüz şartlarında ithal malın ülkeye girişi ve bunun üzerine vergilerin eklenmesi fiyat yüksek olucak tabi abi

Hata bulduğunuzu söyleyip finalde "fiyat yüksek olacak tabi" demişsiniz.
Berberbey kâr marjını yüksek tutuyorsunuz vs. dememiş ki, yüksek bulduğu fiyata gerekçe belirtmemiş, o da tıpkı sizin dediğinizi demiş.
Bu durumda kendi yazdığınızda biraz hata buluyor musunuz?

Cvp: Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları - Mustafa40 - 09/07/2020

Ne varmış yani fiyatlar uçuk olmasa diye yorum yapmışsa. Mühle ye yakıştıramadım