Geleneksel Tıraş Forumları
Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Domuz Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Konu Başlığı: Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? (/showthread.php?tid=12297)

Sayfalar: 1 2 3

Cvp: Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - kral arthur - 29/04/2020

Hassas ciltler için sentetikte çözüm değil.Uzun süre kullanımdan sonra uçları yıpranıp tahriş edici olabiliyorlar.Ben yaşadım şahsen.

Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - Kecelan - 29/04/2020

(29/04/2020, Saat: 15:06)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hassas ciltler için sentetikte çözüm değil.Uzun süre kullanımdan sonra uçları yıpranıp tahriş edici olabiliyorlar.Ben yaşadım şahsen.

O zaman tıraş köpüğü veya jeli daha mı mantıklı? Gerçi o zamanda ne anladım klasik tıraştan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - korgunv - 29/04/2020

(29/04/2020, Saat: 15:06)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hassas ciltler için sentetikte çözüm değil.Uzun süre kullanımdan sonra uçları yıpranıp tahriş edici olabiliyorlar.Ben yaşadım şahsen.

Her nesnenin bir bitimi var ama, geleneksel tıraş aşkına hudut çizilmiyor komşum.

Cvp: Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - MetsGo - 29/04/2020

(29/04/2020, Saat: 15:37)Kecelan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman tıraş köpüğü veya jeli daha mı mantıklı? Gerçi o zamanda ne anladım klasik tıraştan

Köpük jel de hassas cilde iyi gelmeyebilir içeriklerinden dolayı
En iyisi sakal bırak , o da zamanla kaşıntı vs , komple lazer desem Big Grin
Şaka bir yana , benim önerim şöyle

Öncelikle her fırçadan verim alabilirsiniz yeterki huyuna gidin .
İyi çatallaşmış uçları yumuşamış domuz ile hassas cildinizi yormadan tıraş olabilirsiniz , fazla bastırmayın , kapta köpürtün , hassas bölgelere süpürme yöntemiyle fırçayı uygulayın

Sentetik kullanmak isterseniz yaqi tuxedo lar suyu salıyor , yaqi nin sarı fibre dediği kıllar ben daha iyi buluyorum
Mühle ufak fırçası sağlam omurgasından mıdır ne bana çizici gelmişti , 25 mm leri başarılı buluyor arkadaşlar
Kral Arthur komşumuzun dediği gibi zamanla uçlar kırılabilir, o sebebden düşük bütçeli bir kaç tane edinip rotasyonda kullanabilirsiniz
Ben razorock plissoft veya frank shaving g4 serisini tavsiye ederim .

Omega nın domuzları çabuk çatallaşır , ilk bahsettiğim yöntem ile ondan da keyif alabilirsiniz
İyi bir sabun yumusak bir fırça ve doğru teknikle bence sorun çözülür . Kolay gelsin

Cvp: Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - kral arthur - 29/04/2020

(29/04/2020, Saat: 16:52)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her nesnenin bir bitimi var ama, geleneksel tıraş aşkına hudut çizilmiyor komşum.

+1
Selamlar komşum

Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - Kecelan - 29/04/2020

(29/04/2020, Saat: 17:06)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpük jel de hassas cilde iyi gelmeyebilir içeriklerinden dolayı
En iyisi sakal bırak , o da zamanla kaşıntı vs , komple lazer desem Big Grin
Şaka bir yana , benim önerim şöyle

Öncelikle her fırçadan verim alabilirsiniz yeterki huyuna gidin .
İyi çatallaşmış uçları yumuşamış domuz ile hassas cildinizi yormadan tıraş olabilirsiniz , fazla bastırmayın , kapta köpürtün , hassas bölgelere süpürme yöntemiyle fırçayı uygulayın

Sentetik kullanmak isterseniz yaqi tuxedo lar suyu salıyor , yaqi nin sarı fibre dediği kıllar ben daha iyi buluyorum
Mühle ufak fırçası sağlam omurgasından mıdır ne bana çizici gelmişti , 25 mm leri başarılı buluyor arkadaşlar
Kral Arthur komşumuzun dediği gibi zamanla uçlar kırılabilir, o sebebden düşük bütçeli bir kaç tane edinip rotasyonda kullanabilirsiniz
Ben razorock plissoft veya frank shaving g4 serisini tavsiye ederim .

Omega nın domuzları çabuk çatallaşır , ilk bahsettiğim yöntem ile ondan da keyif alabilirsiniz
İyi bir sabun yumusak bir fırça ve doğru teknikle bence sorun çözülür . Kolay gelsin

Komşum detaylı bilgi için teşekkürler. Birkaç fırça almam gerekiyor bu şart oldu

Domuz kılı fırça alerjisi yaşayan oldu mu? - Kecelan - 15/06/2020

Sorunun fırça oldugu kesinleşti. Resmen kıllar bata bata tıraş oluyormuşum