Geleneksel Tıraş Forumları
OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP (/showthread.php?tid=12202)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - sensei111 - 27/04/2020

(26/04/2020, Saat: 15:21)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece koku farkı var komşum.

version 3.0 version 3.1 ne demek?

OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 27/04/2020

Sabunda yapılan değişimleri gösteriyor. Versiyon numarası sabunun içeriği yenilendiğinde yada geliştirildiğinde yeni numara verilerek sizin bilgilendirilmeniz içindir. Teşekkürler

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - Kasis Medya - 27/04/2020

Sabunu tecrübe edeb komşularımdan bir tavsiye istiyorum. Yazlık sabunum yok elimde. Bu sabun yazlık kullanmak için uygun mudur sizce? İkinci bir sorum sabun tercihinde bitkisel ve hayvansal olandan hangisini neden tercih etmem gerekli?

Cvp: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - Sheeplessness - 27/04/2020

(27/04/2020, Saat: 10:38)Kasis Medya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunu tecrübe edeb komşularımdan bir tavsiye istiyorum. Yazlık sabunum yok elimde. Bu sabun yazlık kullanmak için uygun mudur sizce? İkinci bir sorum sabun tercihinde bitkisel ve hayvansal olandan hangisini neden tercih etmem gerekli?

Koku olarak yazlığa gitmez bence.

Cvp: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - 3.Perde - 27/04/2020

Geldi ve ilk denememi yaptım bugün.

Çok beğendiğimi söyleyebilirim.
En beğendiğim yanları:
1-Kolay köpürmesi
2-Dolgun köpük vermesi
3-Kabı (hem köpürtmesi kolay ve Keyifli hem de görünümü klas)
4-Kokusu
5-2.perde de oldukça sabun kalmıştı(ortalama üstü)

Not: Traş sonrası his-kalıcılığı çok uzun sürmüyor ama olumlu özelliklerini negatif etkileyecekse böyle kalabilir. Zaten aftershave'ler bastırıyor his ve kokularıyla.

Cvp: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - Kaya42 - 27/04/2020

Komşum ilk mesajdaki link kırılmış sanırım, yenilemeniz mümkün mü?

Cvp: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - sensei111 - 28/04/2020

(27/04/2020, Saat: 01:38)sensei111 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: version 3.0 version 3.1 ne demek?

Soruma cevap gelmemiş Huh Forumdan bir komşum sabun hakkında yazlık değil diyor,yazlık olarak ne önerilir?

RE: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - kokopelli - 28/04/2020

(27/04/2020, Saat: 04:15)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunda yapılan değişimleri gösteriyor. Versiyon numarası sabunun içeriği yenilendiğinde yada geliştirildiğinde yeni numara verilerek sizin bilgilendirilmeniz içindir. Teşekkürler

Versiyonu açıklamış aslında Osman Bey

~SB

Cvp: OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - Ricochet - 28/04/2020

(28/04/2020, Saat: 01:29)sensei111 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soruma cevap gelmemiş  Huh   Forumdan bir komşum sabun hakkında yazlık değil diyor,yazlık olarak ne önerilir?

Hocam bence fahrenheit yaz kış dört mevsim kullanılabilecek bir koku o nedenle sabun da yazın çok rahat kullanılır diye düşünüyorum.

OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP - Creator - 28/04/2020

Bence Fahrenheit aventustan daha fresh bir koku. Yaz için daha uygun diye düşünüyorum. Baştaki link tüm ürünleri gösterecek şekilde çalışıyor. Fleuronu beğenmenize memnun oldum. Keyifli tıraşlar dilerim. Teşekkürler