Geleneksel Tıraş Forumları
Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ TEKNİKLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: Tıraş Teknikleri Soru Cevap (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Konu Başlığı: Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek (/showthread.php?tid=11890)

Sayfalar: 1 2

Cvp: Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek - mustbe - 17/02/2020

cücük Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

[img]p6pIug.jpg[/img]

Cvp: Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek - Gungordum - 17/02/2020

(17/02/2020, Saat: 16:24)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cücük Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

[img]p6pIug.jpg[/img]
Big Grin aynen öyle

Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek - ahraz - 17/02/2020

O bölgeyi alırken ( cücüğü yani ) alt dudağınızı üst dudağınız ile ısırır gibi yaparsanız almak daha kolay olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(17/02/2020, Saat: 17:24)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O bölgeyi alırken ( cücüğü yani ) alt dudağınızı üst dudağınız ile ısırır gibi yaparsanız almak daha kolay olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla ben 2 kere jilet ile çizik attım artık ilk perde sakal çıkış yönü ikinci perde ters alacağım cücük bölgesinde çapraz olduğu zaman dalgınlıkla çiziyorum Smile

Cvp: Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek - dikdik_s - 17/02/2020

Xtg almaya calısıyorum dediginiz, sakal buyuk ihtimal asagı yonde cıkıyor, siz aleti sagdan sola veya soldan saga cekiyorsunuz duz sekilde degilmi. Dar ve kıvrımlı bu yerlerde capraz cekmiyorsunuzdur umarım, sorun o olabilir. Dikkat edin bastırmayın. İlk perde duz asagı dogru, 2ci perde direk duz sekilde yandan cekin komsum.

(17/02/2020, Saat: 21:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xtg almaya calısıyorum dediginiz, sakal buyuk ihtimal asagı yonde cıkıyor, siz aleti sagdan sola veya soldan saga cekiyorsunuz duz sekilde degilmi. Dar ve kıvrımlı bu yerlerde capraz cekmiyorsunuzdur umarım, sorun o olabilir. Dikkat edin bastırmayın. İlk perde duz asagı dogru, 2ci perde direk duz sekilde yandan cekin komsum.

Evet abim sorun dar ve kıvrımlı yerde çapraz çekmem Big Grin daha dikkatli olacağım.

(17/02/2020, Saat: 21:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xtg almaya calısıyorum dediginiz, sakal buyuk ihtimal asagı yonde cıkıyor, siz aleti sagdan sola veya soldan saga cekiyorsunuz duz sekilde degilmi. Dar ve kıvrımlı bu yerlerde capraz cekmiyorsunuzdur umarım, sorun o olabilir. Dikkat edin bastırmayın. İlk perde duz asagı dogru, 2ci perde direk duz sekilde yandan cekin komsum.

Abim birde bu jilet izi nasıl geçer yahu geçer mi?

Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek - Nani Kuş - 17/02/2020

Contraxtunex krem çaresi olma ihtimali yüksek .

(17/02/2020, Saat: 22:17)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Contraxtunex krem çaresi olma ihtimali yüksek .

Kaydediyorum lazım olursa kullanacağım teşekkür ederim