Geleneksel Tıraş Forumları
Ankara'dan Selam ve Saygılar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Ankara'dan Selam ve Saygılar (/showthread.php?tid=11875)

Sayfalar: 1 2 3 4

Ankara'dan Selam ve Saygılar - Rob Bobstein - 15/02/2020

Ben kısaca geleneksel tıraş ile nasıl tanıştığımdan bahsetmek istiyorum. Resmi görevim gereği yıllarca tıraş olmak zorundayken, sakal da birakabilecegim bir şubeye atanınca ilk işim sakal uzatmak oldu tabii. Bakımlı bi sakalın olmazsa olmazlarından tarak ve fırça arayışına girdim. İnternette arama yaparken gördüğüm bi sitede çok kibar bi fırça tarak ikilisi dikkatimi çekti. O site hangisiydi dersiniz. Razorus.com ve fırça da Prorasonun fırçasıydı. Sonuçta kisisel bakım söz konusu, bu proraso nasıl bi markaymış derken kendimi tıraş sabunlarinin, fırçaların ve aletlerin pırıltısında kaybettim. Şimdi yıllardır arzu etmeme rağmen ve çalışırken dahi sakal birakabilecegim halde, sakallı adamların arasında sinek kaydı şıklığıyla yoluma devam ediyorum. Yıllardır kurduğum hayalleri geleneksel tıraşa zevkle feda ettim. Saygılar selamlar

Ha bi de şunu ekleyeyim, geleneksel tıraşa merak sarmaya başladığım zamanlarda bu sitenin varlığından biraz geç haberim oldu. İnternette alet, fırça, sabun falan araştırırken gördüm ki genellikle yerliden çok yabancı menşeli ürünler var. Googla'da arama sonuçlarının içinde Geltir.com'u da görüyodum ama yurtdışından tıraş ekipmanı getirtilen bi site sanmıştım, Getir.com gibi bi çağrışım yapmıştı. Yani o sıralarda kısaltma bende bi anlam ifade etmediğinden sitenin içeriği de gözümden kaçmıştı. Takdir edersiniz ki geleneksel tıraşla ilgilenmeyenler böyle bi dünyanın varlığından habersizler. Sırf tıraş ile ilgili bi forum olabileceği insanın öngörebileceği bişey değil. Geltir.com ile tanıştıktan sonra anladım ki erkeğe en çok yakışan hobi tıraş ritüeli. Burada olmaktan çok memnunum.

Cvp: Ankara'dan Selam ve Saygılar - hasslinger - 15/02/2020

Hoşgeldin topraam! Bazen sakalım olmasa bile jiletsiz bıçakla çocuk tıraşı olmak istiyorum sırf sabunlarımı koklayabilmek için, ve bu yüzden seni çok iyi anlıyorum!

Cvp: Ankara'dan Selam ve Saygılar - JohnLocke - 15/02/2020

Hoş geldiniz

Cvp: Ankara'dan Selam ve Saygılar - erfa - 15/02/2020

Hoşgeldiniz

Ankara'dan Selam ve Saygılar - tarkaner - 15/02/2020

Hoşgeldiniz, biraz ironik olmuş. Sakal bakımı yapmak isterken, geleneksel tıraş dünyasına adım atmak.

Keyfiniz bol olsun. Sıhhatler dilerim.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Ankara'dan Selam ve Saygılar - mustbe - 15/02/2020

Hoşgeldiniz

Ankara'dan Selam ve Saygılar - matrakçı - 15/02/2020

Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar ve forumda hoş sohbetler dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Ankara'dan Selam ve Saygılar - Serjames - 15/02/2020

Hoş geldiniz.

Cvp: Ankara'dan Selam ve Saygılar - hlkkzn - 15/02/2020

sizede Ankara dan selamlar hoşgeldiniz keyifli tıraşlar

Ankara'dan Selam ve Saygılar - Nani Kuş - 15/02/2020

Hoşgeldiniz komşum keyfiniz daimi olsun .