Geleneksel Tıraş Forumları
Rosece Aftershave Balm Refreshing - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Rosece Aftershave Balm Refreshing (/showthread.php?tid=11493)

Sayfalar: 1 2

Rosece Aftershave Balm Refreshing - hlkkzn - 06/12/2019

87603668-AA6-C-48-B9-9-E8-E-E779758374-C4.jpg

09-B17972-4542-44-C1-BB17-6-C1-DA4-EAEE32.jpg

Atopik dermatitli kız evlada sahip bir annenin kurduğu bir marka olan rosece. Bebekliğinden beri bu problemi yaşayan küçük kızımız Gülce'nin (Marka adı buradan geliyor sanırım) annesi nurgül hanımın denemediği şey kalmamış ve bu süreçte bir hayli deneyim kazanmış. Sonun da kendi bulduğu tarifleri bizimle paylaşmaya karar vermiş. Genel olarak baktığımızda içeriği bir hayli temiz ürünler üretiyor nurgül hanım. daha çok yağlar ve özlerle oluşturduğu cilt ve vücut bakım setleri, saç bakım ürünleri ve saf yağları satışa sunuyor.

After shave balm refreshing no:72 ürün açıklamasında

%100 Doğal İçeriktir. Formülündeki Shea Yağı ve Uçucu yağlar sayesinde tıraş sonrasında yıpranan cildi onarır, yapılandırır. Yoğun nem ve ferahlık sağlar. Sandal Ağacı, Ylang Ylang, Itır, Portakal Uçucu Yağlarının uyumu ile cildinize büyülü doğal bir koku verir.
Sadece organik sertifikalı içerikler ve doğal yağlar ile formüle edilmiştir. Ürün içeriğinde paraben, parafin, vazelin, etil alkol, EDTA, mineral yağ, silikon, parfüm, renklendirici, kimyasal koruyucu madde kullanılmadığı ve Hayvanlar üzerinde test edilmediği belirtilmişi

İçeriği ise şu şekilde:

(Organik Shea Yağı)Olea Europaea Fruit Oil*, (Doğal Balmumu) Cera Alba, (Ylang Ylang Yağı) Cananga odorata flower oil, (Nane Yağı) Mentha Pulegium Oil, (E Vitamini)Tocopherol , (Portakal Kabuğu Yağı) Citrus sinensis peel oil expressed, (Çay Ağacı Yağı) Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, (Itır Yağı) Pelargonium Graveolens Flower Oil, (Sandal Ağacı Yağı) Santalum Album Oil, (Vanilya Yağı) Vanilla Planifolia Fruit Oil.*Organic Certified

Metal kapkalı 50 ml küçük ve sevimli cam şişe içerisinde etiketi ve içeriği gösteren bilgiler nostaljik bir havada güzel bir ambalajı var.

Kapağını açtığınızda çok hoş bir portakal kokusu karşılıyor sizi, mutfaktan gelen portakallı kurabiye gibi. Çok hoşuma gidiyor tıraş sabunlarını ve kremlerini ara ara kokluyorum bunu herkes yapıyor sanırsam, ama bu balmı parmağımı üzerinde hafifçe gezdirip burun deliklerimin altına sürmeye başladım o derece.

Sert ve kıvamlı bir yapısı var parmakla alıp avuç içinde ovalayıp ısıttıktan sonra içeriğindeki yağların kokusu da ortaya çıkıyor.  Yağlı bir yapıya sahip olduğu yüzde emilimi biraz zaman alıyor sıcak havalarda pek gitmeyebilir. Ama güzide Ankaramızın alemeti farıkası olan ayazında çok güzel işini yapıyor. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkama isteği beliriyor. Genel olarak çok memnun kaldım.

Fiyat olarak 58 tl bir etikete sahip ben meşhur Cuma indirimide 28,90 tl gibi bir fiyata almıştım makul olanda böyle bir fiyat.

Cvp: Rosece Aftershave Balm Refreshing - tanios74 - 06/12/2019

İlgiyi hakeden bir girişim gibi görünüyor. Ürünleri arasına traş sabunu-kremi de eklerlerse seviniriz.

Cvp: Rosece Aftershave Balm Refreshing - hlkkzn - 06/12/2019

(06/12/2019, Saat: 14:47)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlgiyi hakeden bir girişim gibi görünüyor. Ürünleri arasına traş sabunu-kremi de eklerlerse seviniriz.

komşu mail göndermiştim. forumumuzdan bahsettim yurt dışındaki gibi doğal içerikli artisan sabun üretip üretemeyeceklerini sordum. cevap gelirse paylaşırım.

Cvp: Rosece Aftershave Balm Refreshing - tanios74 - 06/12/2019

(06/12/2019, Saat: 14:56)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşu mail göndermiştim. forumumuzdan bahsettim yurt dışındaki gibi doğal içerikli artisan sabun üretip üretemeyeceklerini sordum. cevap gelirse paylaşırım.

Teşekkür ederim komşum. Bekleyelim. Rolleyes

Cvp: Rosece Aftershave Balm Refreshing - 3RD1 - 06/12/2019

Yerli Stirling atağı mı yoksa? Smile

Denenecekler listesine girdi.

(06/12/2019, Saat: 15:25)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yerli Stirling atağı mı yoksa? Smile

olsa ne güzel olur

Cvp: Rosece Aftershave Balm Refreshing - JohnLocke - 06/12/2019

Nereden ulaşabiliriz ?

Cvp: Rosece Aftershave Balm Refreshing - mehmets - 06/12/2019

(06/12/2019, Saat: 15:28)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden ulaşabiliriz ?

Istanbul'daysaniz Kanyon Intema Yasam'in icindeki magazada satiliyor.

(06/12/2019, Saat: 15:28)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden ulaşabiliriz ?

https://magaza.rosece.com/product/detail/tiras-sonrasi-balm-ferahlatici

https://test2.rosece.com/tr/satis-noktalari/

Cvp: Rosece Aftershave Balm Refreshing - Ayhandulgar - 06/12/2019

Bilmediğimiz bir ürün tanıttığıniz için teşekkürler komşum. Elinize sağlık