Geleneksel Tıraş Forumları
Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri (/showthread.php?tid=1134)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Ynt: Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - FloydianDM - 04/08/2013

(03/08/2013, Saat: 14:52)ethnotronix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/08/2013, Saat: 13:18)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BLUENESS traş sabunu arkodan üstünmüdür aradaşlar ? ve ülkemizde bulunuyorsa alayım ben arkoyu mundar ettim dün bardağın içine basıcaz diye Big Grin

Blueness tıraş sabunu değil; tıraş jelidir. Blueness Tıraş Jeli başlığında incelenmiştir.

Tıraş sabunu da çıktı piyasaya komşum. Çubuk formda. Tahtakale'de bulunuyor.

Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - mavi - 04/08/2013

(04/08/2013, Saat: 16:54)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/08/2013, Saat: 14:52)ethnotronix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/08/2013, Saat: 13:18)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BLUENESS traş sabunu arkodan üstünmüdür aradaşlar ? ve ülkemizde bulunuyorsa alayım ben arkoyu mundar ettim dün bardağın içine basıcaz diye Big Grin

Blueness tıraş sabunu değil; tıraş jelidir. Blueness Tıraş Jeli başlığında incelenmiştir.

Tıraş sabunu da çıktı piyasaya komşum. Çubuk formda. Tahtakale'de bulunuyor.

@mornetto üstad da mesaj atarak bilgilendirmiş. Denk geldiğimde alıp bir deneyeyim o zaman. Bilgilendirmeler için teşekkürler.

Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - sertaç - 02/09/2013

DR Haris Sabun

Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - eskiuyemnt - 08/09/2013

LEA sabun.. Kuru, kokusu beyaz sabun (fena değil Arkodan çok çok iyi), Kayganlık yok ve koruyuculuk sıfırın altında... berbat..

3509q4i.jpg

Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - ihtilaf - 08/09/2013

Merkur 37C Slant Bar,
Özensizce yapılmış,kusurlu bir alet,jileti iki tarafta düzgün yerleştirmiyor.Bir tarafta bar'a simetrik duran jilet diğer tarafta asimetrik.Döküm hatalarını ve Merkur kalitesini saymıyorum.
En agresif OC lerden daha tehlikeli,çok dikkat gerektiriyor.Bu kadar dikkatle jiletli ustra kullanılsa daha iyi sonuç alınır.
Simule edilmeyen çalışılan giyotin espiriside olmamış,sıradan bir DE alet eğik tutulsa daha iyi sonuç veriyor.
Hassas cilt ve yoğun,kalın sakallar için diye satılması ayrı trajedi.Hassas ciltlerin uzak durması gereken bir alet.

Gillette slimi gördükten sonra twist, 1971 tech ve alüminyum tech aletleri emiriko üstad bana kazandırdı..

Ne yalan söyleyim yeni üretimlerden buz gibi soğudum Merkur 1904 hariç..

Futur, slant hatta ayda bir keyif için elime aldığım R41 den bile..

İkon bile alma arzusu kayboldu..

Gillettenin tadını bir şeyde bulamadım.. Gerisi yalan gibi geliyor artık bana....

Neden mi, tahriş, kızarıklık, boyun bölgesi razor bump unuttum bile gillette makinelerle... Islak tıraşta son nokta imiş benim için.. Baştan almadığıma sevindim bi yandan değerini bilmez, takasla yeni aletlere bakardım. Doğru zamanda emiriko üstad tanıştırdı beni...

Büyüksün King Gillette..

Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - sertaç - 08/09/2013

ikon oss alıcam ben dayanamıcam galiba Smile

(08/09/2013, Saat: 16:18)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette slimi gördükten sonra twist, 1971 tech ve alüminyum tech aletleri emiriko üstad bana kazandırdı..

Gillettenin tadını bir şeyde bulamadım.. Gerisi yalan gibi geliyor artık bana....

Neden mi, tahriş, kızarıklık, boyun bölgesi razor bump unuttum bile gillette makinelerle... Islak tıraşta son nokta imiş benim için.. Baştan almadığıma sevindim bi yandan değerini bilmez, takasla yeni aletlere bakardım. Doğru zamanda emiriko üstad tanıştırdı beni...

Büyüksün King Gillette..

Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - ihtilaf - 08/09/2013

Ikon Oss göründüğü kadar iyi olmayabilir.
Görünümü cezbetti fakat kullananlar pek memnun değil.

(08/09/2013, Saat: 18:44)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ikon oss alıcam ben dayanamıcam galiba Smile

(08/09/2013, Saat: 16:18)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette slimi gördükten sonra twist, 1971 tech ve alüminyum tech aletleri emiriko üstad bana kazandırdı..

Büyüksün King Gillette..

üstad dur tahrik etme beni, tövbe demişken Big GrinTongue

açık tarak mı alcaksın üstadım?AngelAngelAngel

Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri - sertaç - 08/09/2013

(08/09/2013, Saat: 18:47)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad dur tahrik etme beni, tövbe demişken Big GrinTongue

açık tarak mı alcaksın üstadım?AngelAngelAngel

Çift başlı alıcam ustadım ikiside olsun olmuşken Smile