Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ErkanY. - 17/02/2020

Perma güzel iş çıkarıyor r41,de89,34c,yuma denediğim aletlerim.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Yeraltndnntlr - 24/02/2020

Ustadlarim geçmiş konulara baktım ama en çok begenilen çift kağıtlı hangisi fotolar açılmadığı için anlayamadim. İmpaya eski üretimler gelmiş sipariş verecem ama 3 çeşit var bunlardan hangisi çift kağıt

RE: Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - muntazaman - 24/02/2020

(24/02/2020, Saat: 20:19)Yeraltndnntlr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustadlarim geçmiş konulara baktım ama en çok begenilen çift kağıtlı hangisi fotolar açılmadığı için anlayamadim. İmpaya eski üretimler gelmiş sipariş verecem ama 3 çeşit var bunlardan hangisi çift kağıt
Önceki yorumlarda övülen çift kağıtlı Perma Sharp jiletler karton kutuda komşum. Bunlar değiller.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK

RE: Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Yeraltndnntlr - 24/02/2020

(24/02/2020, Saat: 20:23)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceki yorumlarda övülen çift kağıtlı Perma Sharp jiletler karton kutuda komşum. Bunlar değiller.

Anlık cevabınız için teşekkürler Üstad.

VIA_A3_Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - muntazaman - 24/02/2020

(24/02/2020, Saat: 20:28)Yeraltndnntlr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlık cevabınız için teşekkürler Üstad.

VIA_A3_Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Estağfurullah. Rica ederim.

Eski plastik kutu perma sharpı kullandım. Bence yenileri kadar keskin değil ama yeni üretimlere göre biraz daha kalın geldi bana. O yüzden agresif aletlerle konforlu bir tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. Jilet konusu kişiden kişiye değiştiği için siz benden çok farklı bir deneyim elde etme ihtimaliniz de yok değil. Konu jilet olunca YMMV demeden edemeyeceğim.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Yeraltndnntlr - 24/02/2020

(24/02/2020, Saat: 20:57)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfurullah. Rica ederim.

Eski plastik kutu perma sharpı kullandım. Bence yenileri kadar keskin değil ama yeni üretimlere göre biraz daha kalın geldi bana. O yüzden agresif aletlerle konforlu bir tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. Jilet konusu kişiden kişiye değiştiği için siz benden çok farklı bir deneyim elde etme ihtimaliniz de yok değil. Konu jilet olunca YMMV demeden edemeyeceğim.

Öyleyse sadece koleksiyonluk alıyım üstad

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - MetsGo - 24/02/2020

Eski yerli üretim gerçekten çok konforlu
Gelmişken almanızı tavsiye ederim yeraltndnntlr komşum , Dostoyevski edebiyatta ne ise Çelik a.ş odur diyeyim , dikkatinizi daha iui çekeyim Smile

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Fenotip - 24/02/2020

Yeni gilette perma sharp serisi sizce böyle devam eder mi? Üretimi 1 - 2 yıla durma ihtimali var mı? Genel olarak gilette perma sharp beğendiğim ve günlük kullandığım bir jilet. Stok yapılası bir jilet mi yoksa 5 yıl sonra da bulabileceğim bir jilet mi?

Ne zaman bir hobi edinsem ürün stok sıkıntısı olmaya başlıyor. Ben forumda hangi sabun güzel, hangi aftershave iyi vs araştırmaya başlarken ne razorus ne extrashaving ne mühle de stok var. Önerilen ürünler genelde tükenmiş.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - lim10 - 24/02/2020

(24/02/2020, Saat: 22:33)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni gilette perma sharp serisi sizce böyle devam eder mi? Üretimi 1 - 2 yıla durma ihtimali var mı? Genel olarak gilette perma sharp beğendiğim ve günlük kullandığım bir jilet. Stok yapılası bir jilet mi yoksa 5 yıl sonra da bulabileceğim bir jilet mi?

Ne zaman bir hobi edinsem ürün stok sıkıntısı olmaya başlıyor. Ben forumda hangi sabun güzel, hangi aftershave iyi vs araştırmaya başlarken ne razorus ne extrashaving ne mühle de stok var. Önerilen ürünler genelde tükenmiş.

Bence stok yapın. Özellikle jiletlerde çok değişme oluyor. Üretim bitme ihtimali, yurt dışından gelmeme ihtimali, karakter değişmesi ihtimali vb. gibi ihtimaller her an gerçekleşebiliyor.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Fenotip - 24/02/2020

@lim10 komşum şuan 100lü perma sharp 50 adet feather 50 adet 7 o'clock sharp edge var. 2 günde bir tıraş oluyorum. Ancak feather bile olsa tek seferlik kullanıyorum. Bu yüzden perma sharp kullan at olarak daha mantıklı geliyor bana. Sizce 2 günde bir tek kullanım yaptığıma göre sizce ne kadarlık bir stok yapmalıyım?