Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - mustbe - 17/09/2019

(17/09/2019, Saat: 23:21)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceden yerliydi sonra gilette satın aldı. Yerli dememdeki amaç her yerde bulunabilmesi. Yanlış biliyorsam bilen komşular düzeltsin gilette perma sharpı Türkiye için üretiyor diye biliyorum.

Dünyada var Komşum. Türkçe karakterler kullanıyor paketlenmesi aynı. Derby de ihraç malları ingilizce hatta forumda konuşulmuştu, Derby extra Türkiye'den çıkacak usta adı kalacak sadece diye

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - elitte - 18/09/2019

Bu sabah üzerinde Gillette yazılı olan yeni PermaSharp ı 2 günlük sakalda EJ89 ile kullandım.
Keskinliği yeterli konforu yerinde tıraş sonrası rahatsız edici bir hissiyatta bırakmadı. On numara beş yıldız diyemem ama güzel jilet. Bazı arkadaşlar yorumlarda bahsetmiş sinekkaydı için yeterli keskinliği yok diye... bu yorumlara katılabilirim çünkü çapraz çekişlerde biraz zorlandığını hissettim.
Eski Perma yıda kullanmıştım ancak o zamanlar tekniğim tam oturmamış ve idarelik aletler kullanıyordum.... çok yoruyordu cildimi o yüzden beğenmemiştim.
Yurt içinde en kolay bulunabilen Yeşil Astra, Derby Usta ve Perma Sharp bence çok güzel jiletler ben üçüylede güzel uyum yakaladım.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Sheeplessness - 18/09/2019

(18/09/2019, Saat: 09:31)elitte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah üzerinde Gillette yazılı olan yeni PermaSharp ı 2 günlük sakalda  EJ89 ile kullandım.
Keskinliği yeterli konforu yerinde tıraş sonrası rahatsız edici bir hissiyatta bırakmadı. On numara beş yıldız diyemem ama güzel jilet. Bazı arkadaşlar yorumlarda bahsetmiş sinekkaydı için yeterli keskinliği yok diye... bu yorumlara katılabilirim çünkü çapraz çekişlerde biraz zorlandığını hissettim.
Eski Perma yıda kullanmıştım  ancak o zamanlar tekniğim tam oturmamış ve idarelik aletler kullanıyordum.... çok yoruyordu cildimi o yüzden beğenmemiştim.
Yurt içinde en kolay bulunabilen Yeşil Astra, Derby Usta ve Perma Sharp bence çok güzel jiletler ben üçüylede güzel uyum yakaladım.

Yeşil astra hariç ben de katılıyorum. Öncelikli tercihim derby usta sonra perma sharp gelir piyasa ürünleri arasından. Yüzüstü bırakmazlar.

Perma Sharp Süper Jilet - 00serkan4300 - 19/09/2019

Super sürümünden memnun kaldıktan sonra gilette sürümünü kullanmış ve traştan sonra kaşındırması ve sakalların diken gibi çıkması sebebiyle beğenmemiştim.uzun bir aradan sonra super sürümünü tekrar kullanıp hayran kaldım, kullandığım alet ise gilette superspeed, bu kez daha bir konforlu geldi ve kullandığım jiletler içinde belki de en yakın traşı sıfır problemle verdi, gerçekten çok beğendim

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - CtrlKML - 19/09/2019

Bu sabah itibarıyla uzun zamandan beri ilk defadır bir bıçağı dördüncü kez kullanmış bulunmaktayım. O da Permasharp Super çift kağıtlı. İlk iki gün Progress son iki günde de 34C ile kullandım. Halen keskin ve kibar. İnşallah yarın da aynı bıçakla tıraş olmayı planlıyorum. Güzel bıçak vesselam.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - kral arthur - 19/09/2019

(19/09/2019, Saat: 14:01)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabah itibarıyla uzun zamandan beri ilk defadır bir bıçağı dördüncü kez kullanmış bulunmaktayım. O da Permasharp Super çift kağıtlı. İlk iki gün Progress son iki günde de 34C ile kullandım. Halen keskin ve kibar. İnşallah yarın da aynı bıçakla tıraş olmayı planlıyorum. Güzel bıçak vesselam.

Komşum permasharp süper en güzel versiyonu .
Keşke yine olsalardı.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Vincent_Lord - 20/09/2019

Ben de futur klonu Qshave ile 3. seviyede sorunsuz kullandım. Yıllardır değişmiyor. Ne denesem yine buna geri dönüyorum.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Atlante - 20/09/2019

feather a çok yakın bir jilet ama ilginç bir şekilde bu jileti kullandığımda sakalım çok daha düzgün çıkıyor nedenini bilmiyorum.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - GeraltofRivia - 20/09/2019

Ben de bugün sabah Gillette permasharp ile tıraş oldum. Fakat üzerinde süper ibaresi yoktu. Ortalama bir jilet gibi, biraz sakallara takılma yaptı. Başlıktaki farklı olabilir

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - mustbe - 20/09/2019

(20/09/2019, Saat: 11:00)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bugün sabah Gillette permasharp ile tıraş oldum. Fakat üzerinde süper ibaresi yoktu. Ortalama bir jilet gibi, biraz sakallara takılma yaptı. Başlıktaki farklı olabilir

super yazanı en son özel sistem diye ayırt edici olarak kullanılan paketlerde görülüyordu https://www.hepsiburada.com/permasharp-5-li-jilet-20-li-paket-pm-sgkzb1873