Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ulaş2626 - 09/10/2016

(11/06/2016, Saat: 02:28)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Perma-sharp keskinliği güzeldir gerçekten ama honlama kalitesini ben hiç beğenmiyorum. Sakalı iyi kesmesinin yanısıra cildi çok yıpratan bir yapısı var. Benzerini 7 o'clock sarı paket için de söyleyebilirim. Benimle aynı tecrübeyi edinen komşularımıza Gillette Silver Blue jiletini öneririm. Hem iyi keskin, hem de cilde dost. Tabi bu dost olduğu cilt yapısı benimkiyle benzer cilt yapısında olanlar için diyeyim.
eski perma şarptan mı bahsediyosunuz yeniden mi?

Perma Sharp Süper Jilet - onurcakmak - 09/10/2016

(09/10/2016, Saat: 17:31)ulaş2626 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eski perma şarptan mı bahsediyosunuz yeniden mi?

Yeni olanlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ulaş2626 - 09/10/2016

(09/10/2016, Saat: 18:21)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni olanlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sağol Smile

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - rock83 - 24/11/2016

Hayatın ne getireceğini kestirmek kolay değil,
Bugün itibari ile 8 ay önce tıraş sonrasını pek beğenmediğim Permasharp'la tıraş olmak gibi bir zorunluluğum var.
Bakkaldan bulabildiğim en iyi jilet şu anda.

Arko sabun ile fena ikili değiller aslında Smile

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - İsmetaltan - 24/11/2016

Eskisini kullanmadım şimdilik lakin permasharp yeşil ve mavi astra dshil bu üç jiletde de aynı set batma hissini ve kaşıntıyı yaşadım personna ve crystal derim başka bişey demem stok şart @rock83 hocam :-)...

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Niko - 20/12/2016

Bu jilet her tıraşımda sürpriz yapıyor. Gillette Slim ile son 4 gündür günlük tıraşta aynı jiletle harikalar yaratıyor. Artık nasıl bir seriye denk geldiysem Smile Tam artık kulanmam dediğim bir zamanda yine elim gitti, şaşırdım kaldim.

Bu jilet işi cidden çok enteresan vesselam Smile

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - harveyspecter - 21/12/2016

(20/12/2016, Saat: 00:56)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jilet her tıraşımda sürpriz yapıyor. Gillette Slim ile son 4 gündür günlük tıraşta aynı jiletle harikalar yaratıyor. Artık nasıl bir seriye denk geldiysem Smile Tam artık kulanmam dediğim bir zamanda yine elim gitti, şaşırdım kaldim.

Bu jilet işi cidden çok enteresan vesselam Smile

Senin mesajı gördükten sonra ben de bugün Perma Sharp ile tıraş oldum. Tahrişsiz, konforlu bir tıraştı ama bundan önceki paketteki hazzı alamadım.

Sanırım Perma Sharp'ta bir standart sorunu var.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Niko - 21/12/2016

(21/12/2016, Saat: 22:05)harveyspecter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senin mesajı gördükten sonra ben de bugün Perma Sharp ile tıraş oldum. Tahrişsiz, konforlu bir tıraştı ama bundan önceki paketteki hazzı alamadım.

Sanırım Perma Sharp'ta bir standart sorunu var.

Aynı sebepten 100lük paket almaya aklım gitmiyor bir türlü. Son kullandığım jilet standardında ömür boyu başka jilet kullanmam.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ulaş2626 - 26/01/2017

Selamlar ben eski çift kağıtlı permaşarp kullanıyorum.Gayet güzel. ve çok memnunum.Tavsiye ederim. Jilet Wink

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Niko - 26/01/2017

(26/01/2017, Saat: 01:43)ulaş2626 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar ben eski çift kağıtlı permaşarp kullanıyorum.Gayet güzel. ve çok memnunum.Tavsiye ederim. Jilet  Wink

Nasıl tedarik ediyorsunuz komşum?