Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ckeskin - 03/12/2015

Dediğiniz arada sırada bütün jiletlerde olabilen bir durum. Perma-Sharp genelde paket içerisinde istikrarlıdır ama her zaman olabilecek bir şey bu. Rahat olun.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - onurcakmak - 03/12/2015

(02/12/2015, Saat: 23:30)bayindirh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Bu jiletin kutusunda jiletten jilete performans farkı hissedeniniz oldu mu? Ben paketi ilk açtığımda çok memnun kalmıştım ancak; aynı paketten açtığım diğer bir jiletten memnun kalmadım. Yüz hazırlığını mı beceremedim, anlamadım.

Sizin dediğiniz ihtimal de muhtemel bir de şu var; cildinizin o günkü durumu ve kullandığınız enstrümanlar ve köpük performansı.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - astertis - 03/12/2015

Yanlış anlamayın ama jiletlerin sahte olma durumu olabilirmi?
Milyoncu gibi yerlerde de satılan çok sahtesi üretilen bir jilet çünkü perma sharp.
25 pakete yakın kullandım hiç dediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - bayindirh - 04/12/2015

@cihankeskin cevabınız için teşekkür ederim paketleri dispanserin içine dizmiştim. Ayrı pakete geçmiş olma ihtimalim de var Smile

@onurcakmak Teşekkür ederim. Mütevazı bir tıraş takımım var, köpük performansı dışında değişkenim yok şimdilik o nedenle Smile Sabah tıraşı olduğu için köpük performansım hakkında bir şey diyemeyeceğim.

@asteris Teşekkür ederim. Niye yanlış anlayayım ki? Her zaman alışveriş yaptığım ve Gillette dahil diğer P&G ürünleri de satan bir marketten satın aldım jiletleri. Zannetmiyorum ki sahte olsun. Zaten evdeki jilet kullanıcısı ben değilim. Evin deneyimlisi de (aynı jilet için) "bu jilet kör yahu" diyince anladım bir terslik olduğunu.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Köse123 - 04/12/2015

Herkese iyi günler.Geçen gün 1 kutu perma-sharp jilet aldım.Kutusunu bugün açtım ama mumlu kağıdında hiçbir şey yazmıyor.Acaba aldığım jilet sahte olabilir mi?

Resim
aM1mQ2.jpg
D6ypb3.jpg

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Saltuk - 04/12/2015

@Köse123 ; perma nin yeni versiyonlari bu sekilde uretiliyor. Eski versiyonlari yazili cift kagida sariliydi ve biraz daha keskindi.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Köse123 - 05/12/2015

(04/12/2015, Saat: 17:25)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Köse123 ; perma nin yeni versiyonlari bu sekilde uretiliyor. Eski versiyonlari yazili cift kagida sariliydi ve biraz daha keskindi.

Teşekkür ederim sayın @saltuk

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - koolandgang - 05/12/2015

Yani o eski halinden eser yok şimdi demek, belki biraz ağır olur ama, ben eski günler hatırına 200 tane almıştım.
Kenarda duruyor.Tamam yine keskin ama o eski konforundan uzak geldi bana.Bununla beraber jilet işi tamamen görece bir durum.Bende böyle ama başkasında çok memnun edici sonuçlar verebilir.Benim için eski hatıraları var, onun haricinde bir daha alacağım bir jilet değil.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - GartBnx - 12/12/2015

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - koolandgang - 12/12/2015

Vay GartBnx nereden buldun bunu ?
Perma, Fatih Terim, Black Beauty ve eski TRT reklamları.Gerçekten nostalji.