Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - adamentium - 23/04/2015

(23/04/2015, Saat: 15:57)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsteyen olursa çift kağıtlı perma ben yardımcı olmaya çalışıyorum elimdekilerden.

Stok durumu nedir acaba ? Bir 100' lü paket hiç fena olmazdı hocam Smile

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 23/04/2015

(23/04/2015, Saat: 18:54)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stok durumu nedir acaba ? Bir 100' lü paket hiç fena olmazdı hocam Smile

Olayım hocam nasıl isterseniz sorun yok.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - 1905sss - 23/04/2015

Dün Eminönü'ne gittim. Toptan kuaför malzemeleri satan büyük bir mağazadan aldım.

100 lü kartela 32 TL. Yani kutusu 1,6 TL ye geliyor. Ben dolaşırken en uygun bunu buldum.

tras20150423_125811_zpsalpd5yrk.jpg

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - protti - 25/04/2015

Plastik kutu döneninde kullandığım ve üst kartonunda kesinlikle silmeyiniz, silkeleyerek kurulayıp saklayınız yazan jilet. ( ve öğrendiğim) Sonra sahibi değişti jilet değişti . 80`li yıllardan 2 yaprak jiletim var duruyor ... padişah sharp´dı Smile

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 25/04/2015

1905sssDün Eminönü'ne gittim. Toptan kuaför malzemeleri satan büyük bir mağazadan aldım.

100 lü kartela 32 TL. Yani kutusu 1,6 TL ye geliyor. Ben dolaşırken en uygun bunu buldum.

tras20150423_125811_zpsalpd5yrk.jpg

Yeni üretimdir bu tek kağıtlı çift kağıt değildir.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - 1905sss - 25/04/2015

Aynen öyle tek kağıtlı. Bundan memnun olduğum için farklı bir arayışa girmedim. Hatta memnun olmayı bırakın Wilkinson dan sonra yeryüzündeki en kaliteli jilet gibi geldi Smile Ve yine ayrıca kartelayı alıp çif kağıtlı mı tek kağıtlı mı nasıl anlayacağımı bile bilmiyorum.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - adamentium - 25/04/2015

3 ' lü kartela sağolsun Eucris komşum zulasından çıkarıp , bana gönderdi. Uzunca bir süre ziyadesiyle işimi görecek bu eski üretim çift kağıt Perma Sharp' lar. Açıkçası eskisini bildiğim , yenisini de denemediğim için riske atmak istemedim. Eskiyle yenisi arasında çok fark var mı ? Deneyenler , tecrübe edenler ne derler acaba?

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 25/04/2015

(25/04/2015, Saat: 16:15)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 ' lü kartela sağolsun Eucris komşum zulasından çıkarıp , bana gönderdi. Uzunca bir süre ziyadesiyle işimi görecek bu eski üretim çift kağıt Perma Sharp' lar. Açıkçası eskisini bildiğim , yenisini de denemediğim için riske atmak istemedim. Eskiyle yenisi arasında çok fark var mı ? Deneyenler , tecrübe edenler ne derler acaba?

Eskisi daha keskin daha akıyor yüzde kayıp gidiyor ve daha dayanıklı.
Yenisi çekiştiriyor sakalı .

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - adamentium - 25/04/2015

Eskisinden ben çok memnundum.İsabet olmuş o zaman...

Bu firmalar bu jilet işine bir standart getiremedi. Yeşil astra' dan da bir dönem çok memnundum , sonra bir ara bozdular. Şimdi son durumu ne bilmiyorum... Rapira ' nın bazıları rezalet , bazıları fena değil. Derby desen ha keza öyle... Doğru düzgün bir üretim bandında standart olarak üretemiyorlar mı bu jiletleri ? Hayır arkadaş atla deve değil , atom parçala diyen yok. Altı üstü jilet üreteceksin ve bunu da belli bir standart dahilinde yapacaksın. Bir türlü anlamadım gitti...

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Aedan - 14/05/2015

Arkadaşlar merhaba,

bu jilette kaplama var mı? Bana ve Mustafa bey'e göre yok ama detaylı araştırmış var mıdır?

Syg