Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Aleksey - 06/01/2015

(06/01/2015, Saat: 21:53)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sen dön istanbul'a ben sana denemelik veririm 2 jilet Smile

Sağol komşum, keskin jilet konusunda bir permasharp deneyebildim. Daha rahat ettim astralar ve wilkinsondan. Şu an bir paket astra yeşil bitirmeye karar verdim, yoksa rotasyonu kontrol edemem, çok çeşitli jilet var elimde.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - daggett - 07/01/2015

(06/01/2015, Saat: 20:27)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather'i nereden buldunuz? Ben de denemek istiyorum ancak impa'da yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Google'dan feather jilet diye aratırsanız ikinci sonuçtan temin edebilirsiniz.Link ve alıdğım yerin ismi yayınlanamıyor. ******* olarak görünüyor.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Arif - 11/02/2015

Bu jiletli dün traş oldum ve sinek kaydı traşa yakın verim verdi. Tabiki biraz tahriş var ancak o benim kendi sakalımda olan acemiliğimden. Gayet güzel jilet...

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - martin - 14/02/2015

Haklısınız üstat ben PS çift kağıtlı ile 4 tıraş rahat oluyorum. Tek kağıtlısı daha mı kötü acaba ?

(07/06/2014, Saat: 01:03)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlar foto.dan belki anlayabilir ama en kesini tıraş olmak.
Orjinal perma iyi hazırlanmış sakalda, takılmadan ilerler ve bu Keskinligini sakal yapısına da bağlı olarak 3, 4 tıraş muhafaza eder

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 14/02/2015

Prrmasharp super çift kağıtlıyı tek geçerim.
Piyat performans olarak rakibi yok bence.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ayha-al - 14/02/2015

Bana gorede Perma Sharp Jiletlerin yenileri eski uretimlere gore daha iyi. Eski kutulu Perma Sharp gecti elime, tras oldum malesef cok zayif.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - bortaçina - 07/04/2015

Eskileri hakikaten bambaşkaymış, ben aylardır yeşil astra yeni perma ile suratımı kazıyormuşum meğersi
Yaklaşık 1 sene önce Forumu okumaya başlayarak tanıştım ıslak tıraşla ve şimdi yine forum sayesinde eski üretimi temin ettim, hatta ufak çaplı stoklama yapmaya başladım.

Perma Sharp Süper Jilet - tipsol - 11/04/2015

Bugün üsküdar nebioğlu kozmetik önünden geçerken sordum perma sharp 100 lük 35 tl dedi uçmuş permanın fiyatı

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - onur98 - 11/04/2015

Rusya uretimi ithal mal sonucta. Astra 10 TL civari iken perma 25 TL civariydi. Astra 16 - 18 TL ise fiyati goreceli daha az oranda artmis hatta.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Eucris - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 01:45)tipso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dahada artacaktır dolar aldı başını gidiyor .arkadaşında dediği gibi astraya göre az bile arttı.ithal ürün.Bugün üsküdar nebioğlu kozmetik önünden geçerken sordum perma sharp 100 lük 35 tl dedi uçmuş permanın fiyatı