Geleneksel Tıraş Forumları
Perma Sharp Süper Jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Perma Sharp Süper Jilet (/showthread.php?tid=113)

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - daggett - 10/12/2014

Yeni başlayan biri olarak ws yanında gelen orjinal ws jilet haricinde denemek için aldığım tek kağıtlı permasharp'ı bugün deneme şansım oldu. Ws göre daha keskin diyebilirim ama jiletin uç noktasında yakın bir yerde yüzümü çiziyormuş hissi veriyor. bu sebeple pek beğenmedim diyebilirim.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ckeskin - 10/12/2014

(10/12/2014, Saat: 11:51)daggett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni başlayan biri olarak ws yanında gelen orjinal ws jilet haricinde denemek için aldığım tek kağıtlı permasharp'ı bugün deneme şansım oldu. Ws göre daha keskin diyebilirim ama jiletin uç noktasında yakın bir yerde yüzümü çiziyormuş hissi veriyor. bu sebeple pek beğenmedim diyebilirim.

Her üretimde ufak farklar olabiliyor ama genel olarak perma sharp agresif bir jilet. Dikkatli kullanmak lazım. İlk denemelerimde benimle de pek uyuşmamıştı. Şimdi pek hoşlaşıyoruz.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - eskiuyemnt - 11/12/2014

(10/12/2014, Saat: 11:51)daggett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni başlayan biri olarak ws yanında gelen orjinal ws jilet haricinde denemek için aldığım tek kağıtlı permasharp'ı bugün deneme şansım oldu. Ws göre daha keskin diyebilirim ama jiletin uç noktasında yakın bir yerde yüzümü çiziyormuş hissi veriyor. bu sebeple pek beğenmedim diyebilirim.

WS makineden kaynaklanıyor o, ucuz bir tıraş hissi verir.

Daha ağır makinede bu his yerini permada gereksiz bir tahrişe bırakıyoAngry

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - erdall37 - 12/12/2014

wilkinson makine aynı hissi bende de verdi artık tıraş olmuyorum. Şu ana kadar kullandığım ve cildime en iyi gelen jilet perma sharp. Gilette slim twist ile çok sıkı bir ikili oldular. Smile

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - daggett - 12/12/2014

(11/12/2014, Saat: 09:09)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WS makineden kaynaklanıyor o, ucuz bir tıraş hissi verir.

Daha ağır makinede bu his yerini permada gereksiz bir tahrişe bırakıyoAngry

Yakında muhle 89 uzun sap makinaya sahip olacağım birde onunla denemeli.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - erdall37 - 28/12/2014

Arkadaşlar istanbul Anadolu yakasında toptan olarak perma sharp alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz ?

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - Grandnovice - 04/01/2015

Üsküdar Nato Yolunda Nebioğlu Kozmetik var.

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - daggett - 06/01/2015

(12/12/2014, Saat: 13:16)daggett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakında muhle 89 uzun sap makinaya sahip olacağım birde onunla denemeli.

89 ile de denedim fikrim pek değişmedi. Şimdilik zorda kaldığım durumlar için paketin arta kalanını sakladım ve Feather'e terfi ettim gayet memnunum.

Perma Sharp Süper Jilet - Aleksey - 06/01/2015

Feather'i nereden buldunuz? Ben de denemek istiyorum ancak impa'da yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Perma Sharp Süper Jilet - ckeskin - 06/01/2015

(06/01/2015, Saat: 20:27)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather'i nereden buldunuz? Ben de denemek istiyorum ancak impa'da yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Komşum sen dön istanbul'a ben sana denemelik veririm 2 jilet Smile